Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas AWA'S ION POWER WEEDSTASH CLS 600m
Valas AWA'S ION POWER WEEDSTASH CLS 600m

  Monofilamentiniai valai

  Valas AWA'S ION POWER WEEDSTASH CLS 600m

  13-010
  AWA'S
  13,90 €
  Su mokesčiais

  Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai.

  026b01_d805d7a99f1c4b6a9aa5d552f9c97b34.png

  Valas AWA'S ION POWER WEEDSTASH CLS 600m

  Aukščiausios kokybės monofilamentinis valas. Šis monofilamentinis valas pagamintas iš aukštos kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai. Šis unikalus valas gali keisti savo spalvą priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo – nuo ​​žalių ir rudų iki raudonų atspalvių. Dėl savo specifinių savybių valas visada labai gerai dera su povandenine aplinka skirtinguose vandens gyliuose – jis praktiškai nepastebimas bet kokio tipo dugne – akmenuotame, dumblėtame ar net labai turtingame augmenija. WEEDSTASH LCS sujungia išskirtines maskavimo savybes ir didelį atsparumą dilimui, net ir aplinkoje, kuriai būdingi aštrūs akmenys ar kriauklės. Puikus atsparumas dilimui ir didelis mazgų stiprumas yra tipiškiausios šio valo savybės. Valas WEEDSTASH LCS pagrįstai yra labai populiarius tarp šiuolaikinių karpių žvejų ir kitų meškeriotojų. AWA'S WEEDSTASH LCS valai ant ritinėlių suvynioti lygiagrečiuoju vyniojimu – PLS (Parallel Line Spooling) po 600 m. Valas puikiai tinka žvejoti ir kitas žuvis: ūsorius, lydekas, sterkus ar karosus.

  • Spalva: kamufliažinė (keičianti spalvą nuo žalių ir rudų iki raudonų atspalvių)
  • Mažas valo tamprumas
  • Puikiai laiko mazgus
  • Padidintas atsparumas trinčiai
  • Apsauga nuo UV spindulių
  • Sukurtas klasikinei karpinei žvejybai, bet puikiai tinka ir method feeder žvejybos būdui