Prekių sąrašas pagal prekės ženklą GARBOLINO

Dabar „Garbolino“ yra ne tik meškerių ir ričių gamintojas, bet ir pagrindinis žvejų profesionalų ir laisvalaikio žvejybos prekės ženklas, siūlantis viską brangiausių ričių iki pat mažiausių kabliukų.

„Garbolino“ buvo žinomas prekės ženklas Europos žvejybos peizaže nuo 1945 m. Visų pirma, meškerių gamintojas ir didžiausių tarptautinių žvejybos scenų žaidėjas, „Garbolino“ bėgant metams sugebėjo pritaikyti ir išplėsti savo asortimentą.

„Garbolino“ turi nuostabų paveldą gaminant ir projektuojant meškeres ir rites. Ši Prancūzijoje įsikūrusi įmonė buvo pradininkė kuriant ir naudojant unikalius anglies pluošto medžiagų konfigūracijas, kuriant pačius naujausius dizainus. Dabar „Garbolino“ yra ne tik meškerių ir ričių gamintojas, bet ir pagrindinis žvejų profesionalų ir laisvalaikio žvejybos prekės ženklas, siūlantis viską brangiausių ričių iki pat mažiausių kabliukų. Nesvarbu, ar žvejojate komercinę žvejybą, kanaluose, ežeruose ar upėse, galite būti tikri, kad prekės ženklas turi kažką ypatingo pasiūlyti jūsų meškeriojimo stiliui.

Be meškerių, Garbolino gamina daugybe aksesuarų ir įrangos profesionaliam žvejui, o taip pat ir žvejui megėjui: meškerės: spiningai, feeder tipo, match;, ritės, plūdės, graibšto kotai, aksesuarai ir kt.

Pilnas komplektas žvejui, kurį sugalvojo žvejai „Žvejams“. Kuo geriau aprūpinti, tuo esame stipresni!

Dugninės meškerės

 • Dalių sk. - 3,
 • Ilgis, m - 3,90,
 • Transp. ilgis, cm - 137,
 • Svoris, g - 325,
 • Užmetimo svoris, g - 150
Kaina 119,00 €

  Plūdinės meškerės

  Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER 390-3M tai puikus, lengvas, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto fyderis , turintis daug galios, bet tuo pačiu pasižymintis nepriekaištingu jautrumu, leidžiančiu pamatyti jautriausią žuvies prisilietimą, puikiai amortizuoja žuvies smūgius. 

  Kaina 146,50 €

   Plūdinės meškerės

   Plūdinė Meškerė GARBOLINO BULLET MATCH 3S 450-3 3-jų dalių, klasikinio dizaino, ideali visų rūšių plūdinei žvejybai upėje ar ežere.

   Kaina 99,00 €

    Dugninės ritės

    "Feeder" tipo ritė sekliu būgneliu GARBOLINO TRINITY FEEDER FD skirta visiems dugninės žvejybos būdams, patikima 6 guolių ritė dugninei meškerei.

     Graibštai

     Graibšto kotas GARBOLINO PRACTIS 3,20 m Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 3,20 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

     Kaina 19,90 €

      Graibštai

      Itin kompaktiškas, 3,00 m ilgio teleskopinis graibšto kotas GARBOLINO STRIKE. Jis labai patogus  transportuoti, o ištiesti galima per kelias sekundes, toks pat tinkamas žvejyboje kaip ir tradiciniai kotai.

      Kaina 25,90 €

       Įvairūs įrankiai žvejybai

       Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

       Kaina 12,50 €

        Įvairūs įrankiai žvejybai

        Patogi minkšta rankena, dviejų ašmenų žirklutės gyvų masalų smulkinimui Garbolino GOFAH0327, jos greitai ir lengvai susmulkina gyvus masalus paversdamos juos stambesnės ar smulkesnės konsistencijose tyre kuri ypač vilioja taikias žuvis.

        Kaina 9,90 €

         Įvairūs įrankiai žvejybai

         Puikus pašaro maišytuvas Garbolino. Daug lengvesnis nei kitų gamintojų. Mažiau apkraunamas jūs ir jūsų suktuvas. GOMAB0010

         Kaina 27,90 €

          Įvairūs įrankiai žvejybai

          Rekomenduojame išbandyti jauko sietus, kurie taps tikru pagalbininkų Jūsų žvejybose. Jauko sietas Garbolino skirtas 17 l ir 18 l kibirams.

          Kaina 13,90 €

           Tinkleliai ir bučiukai

           Apvalus tinklelis žuvims  „GARBOLINO STRIKE ROUND“ leidžia jums patogiai ir saugiai laikyti savo laimikius. Šis modelis turi apskritus žiedus, kurių skersmuo yra 35 cm, ir juose gali tilpti bet kokio dydžio baltosios žuvys. Lengvas ir nedidelis, tinkleliss yra labai praktiškas žvejojant.

           Kaina 15,90 €
            Žvejo krepšys Garbolino EXPRESS CARRYALL
            Šiuo metu neturime

            Žvejo Kuprinės, krepšiai

            Žvejo krepšys Garbolino EXPRESS CARRYALL Naujasis „Express“ krepšių asortimentas pasižymi kokybe ir puikiu kainos ir kokybės santykiu.

            Kaina 79,00 €

             Meškerių dėklas

             „Garbolino“ meškerių ir ritės dėklas Trooper, 1,95 m ilgio. Šis meškerių su ritėmis dėklas pagamintas iš 420D drobės ir turi reguliuojamus diržus. Spalvos: mėlyna.

             Kaina 36,50 €

              Meškerių dėklas

              Atraskite „Garbolino“ sukurtą „Express“ dėklų asorimentą  meškerėms ir ritėms, idealiai tinkantis jūsų laisvalaikio žvejybos kelionėms. Šis „Garbolino“ dėklas susideda iš 3 skyrių ir 1 šoninės kišenės.

              Kaina 79,00 €

               Įvairūs įrankiai žvejybai

               Lengva naudoti paprastai suprojektuotą ir kokybiškai pagamintą plėstuvą gumelėms "Garbolino DELUX". Puikus jūsų žvejybos priedų asortimento papildymas yra naujasis plėstuvas gumelėms "Garbolino DELUXE“. Greičiausias ir paprasčiausias būdas apginkluoti kabliuką masalu per kelias sekundes ir tiesiog nepamainomas įrankis norint kabliuką "papuošti" uodo lervų žiupsneliu, naudingas ir reikalingas ir vasarą ir žiemą.

               Kaina 5,80 €

                Įvairūs įrankiai žvejybai

                Kompaktiškas Grąžtas jaukui gręžti Garbolino GOFAD1125 idealiai tinkamas gręžti granules, boilius, peletes ir kitus smulkių dalelių masalus.

                Kaina 3,00 €

                 Įvairūs įrankiai žvejybai

                 Ilga adata jaukams Garbolino GOFAD1127 „Feeder“ priedų asortimente atraskite „Garbolino“ ilgą adatą jaukams. Adata žvejybai su ilgu vamzdeliu visų jaukų sriegimui. 

                 Kaina 3,00 €

                  Įvairūs įrankiai žvejybai

                  Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 3 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

                  Kaina 3,50 €

                   Įvairūs įrankiai žvejybai

                   Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 4 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

                   Kaina 3,50 €

                    Palapinės ir skėčiai

                    Šio skėčio-palapinėz GARBOLINO BULLET derinys leis apsisaugoti nuo lietaus, taip pat nuo šoninių vėjų ir nuo saulės. Jo gamyboje naudojamas audinys yra atsparus vandeniui ir neperpučiamas.

                    Kaina 79,90 €

                     Spiningai

                     Patikimas ir funkcionalus, Teleskopinis spiningas Garbolino Strike Telespin Medium tvirtos konstrukcijos modelis, puikiai tinkantis pradedančiųjų ir poilsiautojų žvejybai.

                     Kaina 49,90 €

                      Meškerių dėklas

                      Garbolino pusiau standus dėklas meškerims 1,65 m ilgio meškerykočiams ir ritėms. 3 skyriai, galimybė laikyti iki 6 meškerių ir ričių.

                      Kaina 129,00 €

                       Plūdės

                       GARBOLINO G04  plūdė LOISIR yra apverstos, kiek ištemptos lašo formos, idealiai tinka visoms žūklėms tekančiame vandenyje. Ši plūdė kartu su ilgu stiklo pluošto kiliu yra ypač stabili. Jos viršuje puikuojasi 3 mm skersmens keičiama plastikinė antena.

                       Kaina 2,00 €

                        Plūdės

                        GARBOLINO G07  plūdė LOISIR yra apverstos, labai ištemptos lašo formos, idealiai tinka visoms žūklėms tekančiame vandenyje. Ši plūdė kartu su ilgu stiklo pluošto kiliu yra ypač stabili. Jos viršuje puikuojasi 4,5 mm skersmens keičiama plastikinė antena.

                        Kaina 2,00 €

                         Plūdės

                         GARBOLINO G05  plūdė LOISIR yra apverstos, labai ištemptos lašo formos, idealiai tinka visoms žūklėms tekančiame vandenyje. Ši plūdė kartu su ilgu stiklo pluošto kiliu yra ypač stabili. Jos viršuje puikuojasi 4,5 mm skersmens keičiama plastikinė antena.

                         Kaina 2,00 €

                          Plūdės

                          Plūdė Garbolino FLOTTEUR LOISIR – G08 tinka stambiai žvejybai tekančiame vandenyje, taip pat stovinčiame vandenyje, taip pat vėjuotu oru, su didele meškere ar ritė. 

                          Kaina 2,00 €

                           Match ritės

                           GARBOLINO ritė GOLD MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "match" ir "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui.

                           Kaina 126,00 €

                            Match ritės

                            GARBOLINO ritė GOLD MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "match" ir "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui.

                            Kaina 132,00 €

                             Match ritės

                             GARBOLINO ritė BLUED MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "match" ir "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui.

                             Kaina 132,00 €

                              Match ritės

                              GARBOLINO ritė BLUED MATCH-FEEDER FDM buvo sukurta taip, kad patenkintų išrankiausių "feeder" žvejų poreikius. Visi reikiami ingredientai buvo sujungti, kad būtų sukurta ši tikrai ilgaamžė ritė priskiriama elitiniam lygiui. Ši ritė puikiai tinka dugninei feeder žvejybai.

                              Kaina 138,00 €

                               Žvejybos aksesuarai

                               Žvejo prijuostė GARBOLINO iš kilpinio audinio (frote), dydis  50 x 40 cm 500 gr su medžiaginiu juosmens dirželiu ir logotipu. Svoris 500 g.

                               Kaina 13,50 €

                                Žvejybos aksesuarai

                                Patogi lanksti ir patvari SUNSET piršto apsauga taps nepakeičiamu aksesuaru žvejams siekiantiems maksimalių užmetimo atstumų galingais metimais. 

                                Kaina 5,20 €
                                 Garbolino SUPRA MATCH 3S 4,50m 7-30g
                                 Šiuo metu neturime

                                 Plūdinės meškerės

                                 Plūdinė Meškerė GARBOLINO SUPRAT MATCH 3S 4,50 m ilgio 3-jų dalių, klasikinio dizaino sudurtinė meškerė, ideali visų rūšių plūdinei žvejybai upėje ar stovinčio vandens telkiniuose. Jos užmetimo testas 7-30g, meškerės svoris 230 g.

                                 Kaina 139,00 €

                                  Plūdinės meškerės

                                  Plūdinė Meškerė GARBOLINO SILVER BULLET MATCH 3S 420-3 3-jų dalių, klasikinio dizaino sudurtinė meškerė, ideali visų rūšių plūdinei žvejybai upėje ar stovinčio vandens telkiniuose. 

                                  Kaina 109,00 €
                                   GARBOLINO SILVER BULLET PICKER 2S 3,00m 10-35g
                                   Šiuo metu neturime

                                   Picker tipo meškerės

                                   Dugninė meškerė GARBOLINO SILVER BULLET PICKER 2S 3,0m, 2-jų dalių, klasikinio dizaino "pickeris", kurio užmetimo testas 10-35 g,  idealiai tinka visų rūšių dugninei žvejybai su nedideliais svoriais lėtai tekančiame ir stovinčiame vandenyje. 

                                   Kaina 73,60 €
                                    GARBOLINO SILVER BULLET SLIM FEEDER 3S 3,00m 10-35g
                                    Šiuo metu neturime

                                    Feeder meškerės

                                    Dugninė meškerė GARBOLINO SILVER BULLET SLIM FEEDER 3S 3,60m, 3-jų dalių, klasikinio dizaino "feederis", idealiai tinka visų rūšių dugninei žvejybai su nedidelio ir vidutinio svorio šėryklomis lėtai tekančiame ir stovinčiame vandenyje. 

                                    Kaina 99,90 €

                                     Kepurės žvejybai

                                     Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino juodos spalvos ir auksinės spalvos detalių derinys.

                                     Kaina 12,90 €

                                      Kepurės žvejybai

                                      Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino, mėlynos spalvos.

                                      Kaina 9,90 €

                                       Kepurės žvejybai

                                       Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino, mėlynos spalvos.

                                       Kaina 8,50 €

                                        Kepurės žvejybai

                                        Garbolino kepurė su snapeliu. Kepurė yra modernaus klasikinio dizaino, chaki spalvos.

                                        Kaina 8,50 €

                                         Plūdės

                                         GARBOLINO G17  plūdė LOISIR yra kiek ištemptos lašo formos, slankiojanti plūdė, idealiai tinka žūklėms tekančiame vandenyje kai žvejojama labai dideliame gylyje. Ši plūdė kartu su ilgu stiklo pluošto kiliu yra ypač stabili. Jos viršuje puikuojasi 4,5 mm skersmens keičiama plastikinė antena.

                                         Kaina 2,50 €

                                          Plūdinės meškerės

                                          Plūdinė Meškerė GARBOLINO SILVER BULLET MATCH 3S 390-3 3-jų dalių, klasikinio dizaino sudurtinė meškerė, ideali visų rūšių plūdinei žvejybai upėje ar stovinčio vandens telkiniuose. 

                                          Kaina 105,00 €

                                           Feeder ritės

                                           Ritė Garbolino Supra Feeder FD su priekiniu stabdžiu, skirta žvejybai dugnine meškere. Šios ritės yra dviejų skirtingų dydžių modelių, su match tipo būgneliu, sumontuoti 5 guoliai ir apvalus metalinis klips’as. Ritė - puikus kainos ir kokybės santykis.

                                           Kaina 56,90 €

                                            Feeder ritės

                                            Garbolino ZOMBIE FEEDER LONG CAST feeder tipo ritė dugninei žvejybai, kaip rodo jos pavadinimas, skirta ilgiems atstumams. Ritės dydis 6000, ritėje yra 4 rutuliniai guoliai, taip pat begalinis anti-reversas, jis turi skysčio mechaniką ir gali išvystyti visą galią, reikalingą didelių gabaritų šėryklėlėms sugrąžinti iš labai toli nuo kranto, nereikalaujant vilkimo.

                                            Kaina 99,90 €

                                             Feeder ritės

                                             Ši Garbolino Optima Trout Live FD ritė - aukštos kokybės ritė. Ritė puikiai tinka visų mažų vandens plėšrūnų žvejybai. Ritė yra kamufliažinio dizaino.

                                             Kaina 39,90 €

                                              Feeder ritės

                                              Ritė Garbolino ALTIPLANO LIVE FD 200 dėl labai modernaus dizaino su kamufliažine apdaila geriausiai dera su dauguma ultralengvo tipo meškerių. Su 6 rutuliniais guoliais ir begaliniu anti-atbulinės eigos mechanizmu, ritės veikimas yra ypač sklandus. Itin lengvo apdirbimo aliuminė „Shallow“ tipo ritė. Nesvarbu, ar esate dešiniarankis, ar kairiarankis, švaistiklis visada bus dešinėje pusėje. Tai ritė, kuri prisitaiko prie jūsų žvejybos įpročių, o ne atvirkščiai.

                                              Kaina 67,90 €

                                               Feeder ritės

                                               Su šia TEACA TROUT FD serija Garbolino prekės ženklas siūlo trijų ričių seriją. Kiekvienas TEACA TROUT FD Garbolino ritės dydis yra skirtas tam tikram naudojimui. Ritės krumpliaračiai sumontuoti ant rutulinių guolių, kad būtų užtikrintas tobulas sukimasis, o begalinis anti-reversas garantuoja nepriekaištingą kontaktą su linija. Itin lengva aliuminiu perforuota ritė yra derinama su priekine trauka, kurią galima tiksliai sureguliuoti, užtikrinti sklandų ir be trūkčiojimo valą. Mechaniškai apdorotas aliuminio švaistiklis turi guminį mygtuką, tokia konfigūracija užtikrina labai gerą sukimosi valdymą, reikalingą geros apvijos valdymui. Šį TEACA TROUT FD ričių asortimentą su satino juodos/oranžinės spalvos dažais bus galima derinti su visomis jūsų meškerėmis, kad gautumėte estetišką rinkinį.

                                               Kaina 45,90 €
                                                Sietelis žuvims laikyti Garbolino MATCH RECTANGULAR, 2 m
                                                Šiuo metu neturime

                                                Tinkleliai ir bučiukai

                                                Tinklelis žuvims laikyti Garbolino MATCH RECTANGULAR. Greitai džiūstantis, PVC dengtas, 6 mm, šešiakampis tinklelis žuvims. Patikimas tinklelis žuvims laikyti žvejybos metu, patvarus žvejybai, su pilnai reguliuojamu pakreipimo bloku.

                                                Kaina 27,90 €

                                                 Tinkleliai ir bučiukai

                                                 Tinklelis žuvims laikyti Garbolino MATCH RECTANGULAR. Greitai džiūstantis, PVC dengtas, 6 mm, šešiakampis tinklelis žuvims. Patikimas tinklelis žuvims laikyti žvejybos metu, patvarus žvejybai, su pilnai reguliuojamu pakreipimo bloku.

                                                 Kaina 34,90 €

                                                  Žvejybos aksesuarai

                                                  Žvejo prijuostė GARBOLINO iš kilpinio audinio (frote), dydis 75x50 cm, su medžiaginiu juosmens dirželiu ir logotipu.

                                                  Kaina 13,00 €

                                                   Match tipo meškerės

                                                   Plonumas, lengvumas, išvaizda ir medžiagų pasirinkimas daro tai aukščiausios klasės meškerės modeliu, kuris pradžiugins gražios įrangos mėgėjus ir patyrusius žvejus, ieškančius patikimos ir efektyvios meškerės. Dėl mišrios kamštienos ir EVA rankenos, sukibimas nuo ritės užmetimo meto iki ištraukimo, yra malonus. Pakelti žiedai puikiai atlieka savo vedlio vaidmenį, net ir esant drėgnam orui. Ant ruošinio yra kabliukas.

                                                   Kaina 139,00 €

                                                    Garbolino kabliukai

                                                    Trout Hooks Streamline 4143Bn 6 dydžio kabliukai pagaminti Japonijoje. Išskirtinio aštrumo kabliukai, specialiai sukurti visų tipų masalams, yra nepamainomi kabliukai žvejojant sudėtingomis sąlygomis.

                                                    Kaina 3,80 €

                                                     Garbolino kabliukai

                                                     Trout Hooks Streamline 4143Bn 8 dydžio kabliukai pagaminti Japonijoje. Išskirtinio aštrumo kabliukai, specialiai sukurti visų tipų masalams, yra nepamainomi kabliukai žvejojant sudėtingomis sąlygomis.

                                                     Kaina 3,80 €

                                                      Garbolino kabliukai

                                                      Trout Hooks Streamline 4143Bn 10 dydžio kabliukai pagaminti Japonijoje. Išskirtinio aštrumo kabliukai, specialiai sukurti visų tipų masalams, yra nepamainomi kabliukai žvejojant sudėtingomis sąlygomis.

                                                      Kaina 3,80 €

                                                       Garbolino kabliukai

                                                       Trout Hooks Streamline 4143Bn 12 dydžio kabliukai pagaminti Japonijoje. Išskirtinio aštrumo kabliukai, specialiai sukurti visų tipų masalams, yra nepamainomi kabliukai žvejojant sudėtingomis sąlygomis.

                                                       Kaina 3,80 €

                                                        Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

                                                        Segtukai Garbolino Quick Change Feeder. Segtukai Garbolino Quick Change Feeder yra skirti šėryklėlei tvirtinti ant pagrindinio valo, kad ji laisvai judėtų.

                                                        Kaina 2,80 €
                                                         Kepurė su snapeliu Garbolino | mėlyna
                                                         Šiuo metu neturime

                                                         Kepurės žvejybai

                                                         Originali Garbolino kepurė su snapeliu puikiai tinka žvejybos metu, norint apsisaugoti nuo saulės. Kepurė su snapeliu yra mėlynos spalvos. Kepurės medžiagoje yra skylutės, kurios leidžia galvos odai kvėpuoti.

                                                         Kaina 7,50 €

                                                          Graibštai

                                                          Graibšto kotas Garbolino Trooper Telescopic išsiskiria elegantišku dizainu. Graibšto kotas yra lengvas ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Graibšto kotas yra 3,2 m ilgio.

                                                          Kaina 18,60 €

                                                           Graibštai

                                                           Graibšto kotas Garbolino Express Telenet 400 Landing Net Handle išsiskiria elegantišku dizainu. Graibšto kotas yra lengvas ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Graibšto kotas yra 4 m ilgio.

                                                           Kaina 28,90 €