Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą GARBOLINO

Dabar „Garbolino“ yra ne tik meškerių ir ričių gamintojas, bet ir pagrindinis žvejų profesionalų ir laisvalaikio žvejybos prekės ženklas, siūlantis viską brangiausių ričių iki pat mažiausių kabliukų.

„Garbolino“ buvo žinomas prekės ženklas Europos žvejybos peizaže nuo 1945 m. Visų pirma, meškerių gamintojas ir didžiausių tarptautinių žvejybos scenų žaidėjas, „Garbolino“ bėgant metams sugebėjo pritaikyti ir išplėsti savo asortimentą.

„Garbolino“ turi nuostabų paveldą gaminant ir projektuojant meškeres ir rites. Ši Prancūzijoje įsikūrusi įmonė buvo pradininkė kuriant ir naudojant unikalius anglies pluošto medžiagų konfigūracijas, kuriant pačius naujausius dizainus. Dabar „Garbolino“ yra ne tik meškerių ir ričių gamintojas, bet ir pagrindinis žvejų profesionalų ir laisvalaikio žvejybos prekės ženklas, siūlantis viską brangiausių ričių iki pat mažiausių kabliukų. Nesvarbu, ar žvejojate komercinę žvejybą, kanaluose, ežeruose ar upėse, galite būti tikri, kad prekės ženklas turi kažką ypatingo pasiūlyti jūsų meškeriojimo stiliui.

Be meškerių, Garbolino gamina daugybe aksesuarų ir įrangos profesionaliam žvejui, o taip pat ir žvejui megėjui: meškerės: spiningai, feeder tipo, match;, ritės, plūdės, graibšto kotai, aksesuarai ir kt.

Pilnas komplektas žvejui, kurį sugalvojo žvejai „Žvejams“. Kuo geriau aprūpinti, tuo esame stipresni!

Dugninės meškerės

  • Dalių sk. - 3,
  • Ilgis, m - 3,90,
  • Transp. ilgis, cm - 137,
  • Svoris, g - 325,
  • Užmetimo svoris, g - 150
Kaina 119,00 €

Plūdinės meškerės

Meškerė Garbolino PRECISION FEEDER 390-3M tai puikus, lengvas, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto plūdinė meškerė, turinti daug galios, bet tuo pačiu pasižymintis nepriekaištingu jautrumu, leidžiančiu pamatyti jautriausią žuvies prisilietimą, puikiai amortizuoja žuvies smūgius. 

Kaina 146,50 €

Plūdinės meškerės

Meškerė Garbolino PRECISION MATCH 390-3P  universali plūdinė meškerė, skirta žvejybai ir stovinčiame vandenyje ir srovėje, pagamintia iš aukštos kokybės IM anglies pluoštų. 

Kaina 93,50 €

Spiningai

Spiningas GARBOSPIN SPRINT LURE 180-2L / Dviejų dalių spiningas GARBOSPIN SPRINT LURE 180-2L su dviguba modernia rankena iš EVA medžiagos

Kaina 46,00 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė GARBOLINO BULLET MATCH 3S 450-3 3-jų dalių, klasikinio dizaino, ideali visų rūšių plūdinei žvejybai upėje ar ežere.

Kaina 99,00 €

Spiningai

Spiningas GARBOLINO REACTIV LURE M 240cm, 10-30g / Puikaus dizaino, dviejų dalių, universalus, „medium“ versijos spiningas su ergonomišku ritės laikikliu

Kaina 56,80 €

Dugninė ritė

Ritė dugninei meškerei 6 guolių "feeder" tipo ritė sekliu būgneliu GARBOLINO TRINITY FEEDER FD skirtą visiems dugninės žvejybos būdams.

Kaina 55,00 €

Graibštai

Graibšto kotas GARBOLINO PRACTIS 3,20 m Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 3,20 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

Kaina 19,90 €

Graibštai

Graibšto kotas GARBOLINO FLASH 4,00 m Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 4,00 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

Kaina 29,00 €

Graibštai

Itin kompaktiškas, 3,00 m ilgio teleskopinis graibšto kotas GARBOLINO STRIKE. Jis labai patogus  transportuoti, o ištiesti galima per kelias sekundes. toks pat tinkamas žvejyboje kaip ir tradiciniai kotai.

Kaina 24,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Krepšys žvejui„Garbolino Altiplano GOTLH3236“ specialiai sukurtas lengvai gabenti jūsų aksesuarus, masalus ar laimikį. Idealiai tinka laikyti mažas blizges ar minkštus jaukus. 

Matmenys: 17x20x40cm

Kaina 29,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

Kaina 9,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Patogi minkšta rankena, dviejų ašmenų Žirklutės sliekų karpymui Garbolino GOFAH0327, kurios palengvina masalo karpymą greitai ir lengvai.

Kaina 9,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Puikus pašaro maišytuvas Garbolino. Daug lengvesni nei kitų gamintojų. Mažiau apkrauti jūs ir jūsų grąžtas. GOMAB0010

Kaina 27,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Rekomenduojame išbandyti jauko sietus, kurie taps tikru pagalbininkų Jūsų žvejybose. Jauko sietas Garbolino skirtas 17 l ir 18 l kibirams.

Kaina 13,90 €

Tinkleliai ir bučiukai

Apvalus tinklelis žuvims  „GARBOLINO STRIKE ROUND“ leidžia jums patogiai ir saugiai laikyti savo laimikius. Šis modelis turi apskritus žiedus, kurių skersmuo yra 35 cm, ir juose gali tilpti bet kokio dydžio baltosios žuvys. Lengvas ir nedidelis, tinklas yra labai praktiškas žvejojant.

Kaina 13,90 €

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo krepšys Garbolino EXPRESS CARRYALL Naujasis „Express“ krepšių asortimentas pasižymi kokybe ir puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Kaina 79,00 €

Meškerių dėklas

„Garbolino“ meškerių ir ritės dėklas Trooper, 1,95 m ilgio. Šis meškerių su ritėmis dėklas pagamintas iš 420D drobės ir turi reguliuojamus diržus. Spalvos: mėlyna.

Kaina 36,50 €

Meškerių dėklas

Atraskite „Garbolino“ sukurtą „Express“ dėklų asorimentą  meškerėms ir ritėms, idealiai tinkantis jūsų laisvalaikio žvejybos kelionėms. Šis „Garbolino“ dėklas susideda iš 3 skyrių ir 1 šoninės kišenės.

Kaina 79,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Lengva naudoti kokybiškai suprojektuotą Plėstuvas gumelėms Garbolino DELUXE. Puikus žvejybos priedų asortimento papildymas yra naujasis „Plėstuvas gumelėms Garbolino DELUXE“. Greičiausias ir paprasčiausias būdas surišti visų rūšių masalus per kelias sekundes. 

Kaina 5,20 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Kompaktiškas Grąžtas jaukui gręžti Garbolino GOFAD1125 idealiai tinkamas gręžti granules, boilius, peletes ir kitus smulkių dalelių masalus.

Kaina 3,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Ilga adata jaukams Garbolino GOFAD1127 „Feeder“ priedų asortimente atraskite „Garbolino“ ilgą adatą jaukams. Adata žvejybai su ilgu vamzdeliu visų jaukų sriegimui. 

Kaina 3,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 3 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

Kaina 2,20 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 4 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

Kaina 2,20 €

Palapinės ir skėčiai

Šis GARBOLINO BULLET camo 220cm skėčio-palapinės derinys leis apsisaugoti nuo lietaus, taip pat nuo šoninių vėjų, bet prireikus ir nuo saulės. Jo dizainui naudojamas audinys yra atsparus vandeniui ir neperpučiamas.

Kaina 69,90 €

Meškerių dėklas

Garbolino pusiau standus dėklas meškerims 1,65 m ilgio meškerykočiams ir ritėms. 3 skyriai, galimybė laikyti iki 6 meškerių ir ričių.

Kaina 119,00 €

Plūdės

Plūdė Garbolino FLOTTEUR LOISIR – G04

Smūginių plūdžių diapazone atraskite „Loisir Garbolino G04“ plūdę.

GARBOLINO G04  plūdė turi išgaubtą formą, idealiai tinkančią visoms žūklėms tekančiame vandenyje arba labai atšiauriu oru su didele meškere ar ritė. Ši plati plūdė kartu su ilgu stiklo pluošto kiliu yra ypač stabili. Jį viršija stora ir keičiama 3 mm skersmens plastikinė antena, todėl ji matoma dideliu atstumu nuo kranto, taip pat ir jūroje. Jei reikia, šią anteną galima pakeisti naktiniu meškeriojimu. Galimas svorių diapazonas nuo 1,50 iki 5gr, jis palaiko didžiausius jaukus.

  • Plūdė balsa plūduriuoja
  • Stiklo pluošto kilis
  • 3,0 mm keičiama plastikinė antena
  • Anteną galima pakeisti 3,0 mm „Starlite“
  • Plūdė tinkama žvejybai gėlame vandenyje ar jūroje
ARTIKULAS MODELIS SVORIS (g)
GOMAH0084-0150 FLOTTEURS LOISIR – G04 1,5
GOMAH0084-0200 FLOTTEURS LOISIR – G04 2
GOMAH0084-0250 FLOTTEURS LOISIR – G04 2,5
GOMAH0084-0300 FLOTTEURS LOISIR – G04 3
GOMAH0084-0400 FLOTTEURS LOISIR – G04 4
GOMAH0084-0500 FLOTTEURS LOISIR – G04 5
Kaina 2,00 €

Plūdės

Plūdė Garbolino FLOTTEUR LOISIR – G07 tinka stambiai žvejybai tekančiame vandenyje, taip pat stovinčiame vandenyje, taip pat vėjuotu oru, su didele meškere ar ritė. 

Kaina 2,00 €

Plūdės

Plūdė Garbolino FLOTTEUR LOISIR – G05 tinka stambiai žvejybai tekančiame vandenyje, taip pat stovinčiame vandenyje, taip pat vėjuotu oru, su didele meškere ar ritė. 

Kaina 2,00 €

Plūdės

Plūdė Garbolino FLOTTEUR LOISIR – G08 tinka stambiai žvejybai tekančiame vandenyje, taip pat stovinčiame vandenyje, taip pat vėjuotu oru, su didele meškere ar ritė. 

Kaina 2,00 €