Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.2003.15 juodas 15cm
  • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.2003.15 juodas 15cm
Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.2003.15 juodas 15cm

Virtuviniai peiliai

Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.2003.15 juodas 15cm

5.200315
VICTORINOX
23,60 €
Su mokesčiais

Mėsinėjimo (darinėjimo) ir pjaustymo peilis Victorinox Fibrox (5.2003.15). Juoda, ergonomiška, atsparia smūgiams fibrox rankena. Ašmenų ilgis 15 cm. Pagamintas Šveicarijoje.


Victorinox virtuvinis peilis Fibrox 15cm

Sklandus pjūvis kiekvieną kartą: tai yra Victorinox Fibrox virtuvinio peilio kredo. Šis patikimas virtuvės įrankis puikiai sudoros viską, kas išdėstyta prieš jį ant pjaustymo lentos. Ploni, aštrūs, 15 cm ilgio ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno derinami su subalansuotu dizainu ir ergonomiška rankena pagaminta iš smūgiams atsparios termoplastinių elastomerų (TPE) medžiagos - matinio, neslidaus ir malonaus liesti paviršiaus. Taip užtikrinamas didžiausias patogumas ir kontroliuojamas, tikslus, nuoseklus pjovimas nuo mėsos iki daržovių ir visų dydžių vaisių. Nors ir sukurta namų virtuvei, Victorinox Fibrox linija yra profesionalaus charakterio, o tai reiškia, kad ji yra tiek namų virėjų, tiek profesionalių šefų įrankis leidžiantis įveiktų bet kokį virtuvės iššūkį, nesvarbu kokio dydžio jis bebūtų.

Virtuvinio peilio Victorinox 5.2003.15 charakteristikos:

Ašmenų ilgis: 15 cm.
Rankenos ilgis: 13,4 cm.
Maksimalus ašmenų storis: 1,4 mm.
Maksimalus ašmenų plotis: 32 mm.
Ašmenų lankstumas: vidutinis
Svoris: 80 g.

Universalus virtuvinis peilis, skirtas mėsinėjimui ir pjaustymui pagal profesionalius restorano virtuvės standartus
Neslystanti, ergonomiška rankena iš smūgiams atsparios Fibrox medžiagos
Aštrūs anglingo nerūdijančio plieno ašmenys su tiesia pjovimo briauna
Pagaminta Šveicarijoje

Galima plauti indaplovėje

Šis modelis tapo vienu populiariausių virtuvinių peiliu dėl savo universalumo. Fibrox rankena neslysta ir nesisuka rankoje net jei pjaustote riebius maisto produktus ar žuvį, dėl to pjaustyti saugu ir patogu, pjaustymas yra tikslus, nuoseklus ir visiškai kontroliuojamas.