Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Virtuvinis peilis duonai Victorinox Fibrox 5.2533.21 21 cm
  • Virtuvinis peilis duonai Victorinox Fibrox 5.2533.21 21 cm
  • Virtuvinis peilis duonai Victorinox Fibrox 5.2533.21 21 cm
Virtuvinis peilis duonai Victorinox Fibrox 5.2533.21 21 cm

Virtuviniai peiliai

Virtuvinis peilis duonai Victorinox Fibrox 5.2533.21 21 cm

5.2533.21
VICTORINOX
28,70 €
Su mokesčiais

Victorinox Fibrox serijos peilis duonos gaminiams pjaustyti, vienintelė „Fibrox Bread Knife“ misija yra sklandžiai pjaustyti traškią ir minkštą duoną. Šis peilis apginkluotas itin aštriais, nerūdijančio plieno ašmenimis banguotu kraštu.


Virtuvinis peilis duonai Victorinox Fibrox 5.2533.21 21 cm

Vienintelė „Fibrox Bread Knife“ duonos peilio su itin aštriu banguotu ašmenų kraštu misija yra sklandžiai pjaustyti traškią ir minkštą duoną, o taip pat ir kitus duonos gaminius. Profesionalus peilis skirtas kasdieniam naudojimui tiek namuose, tiek profesionaliose virtuvėse su tvirtais, aštriais ir banguotais ašmenimis bei nepaprastai patogia ergonomiška "Fibrox" rankena duoną pjausto tikrai puikiai – nereikia traiškyti tų šiltų, skanių kepalų, kiekviena riekelė atpjaunama tiesiog tobulai.

Virtuvinio peilio Victorinox „Fibrox Bread Knife“ 5.2533.21 charakteristikos:

Ašmenų ilgis: 21 cm.
Rankenos ilgis: 12,9 cm.
Maksimalus ašmenų storis: 1,5 mm.
Maksimalus ašmenų plotis: 25 mm.
Ašmenų lankstumas: mažas
Svoris: 99 g.

Ergonomiškai suprojektuotas virtuvinis duonos gaminių pjaustymo peilis atitinkantis profesionalius restorano virtuvės standartus
Neslystanti, ergonomiška rankena iš smūgiams atsparios Fibrox medžiagos
Aštrūs, anglingo nerūdijančio plieno ašmenys su banguota pjovimo briauna
Pagaminta Šveicarijoje

Galima plauti indaplovėje

Šis modelis tapo vienu populiariausių virtuvinių peiliu dėl savo unikalumo ir siauros specializacijos kuri yra tikrai nepriekaištinga. Kaip ir visų šios Fibrox serijos peilių rankena yra neslystanti ir puikiai guli delne dėl to pjaustyti saugu ir patogu, pjaustymas yra tikslus, nuoseklus ir visiškai kontroliuojamas. Tai skustuvo aštrumo peilis kurį galąsti reikia itin retai.