Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Virtuvinis file peilis Victorinox Fibrox 5.3763.20, 20 cm
  • Victorinox Fibrox 5.3763.20
Victorinox Fibrox 5.3763.20

Virtuviniai peiliai

Virtuvinis file peilis Victorinox Fibrox 5.3763.20, 20 cm

5.3763.20
VICTORINOX
29,80 €
Su mokesčiais

Filė peilis Victorinox Fibrox Filleting Knife Flexible (5.3763.20) su lanksčiais 20 cm ilgio ašmenimis. Puikus peilis žuvies valymui, dorojimui ir file paruošimui. Sužavėkite svečius ir pakelkite maisto ruošimą į visiškai naują lygį! Naudodami Victorinox Fibrox file peilį paverskite nuostabiai šviežią žuvį tobula filė! Sujungus aštrius ir lanksčius ašmenis su ergonomiška ir neslystančia Fibrox rankena, šis peilis turi puikų paslankumą ir pjovimo galią, reikalingą tiksliam darbui atlikti.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Virtuvinis file peilis Victorinox Fibrox 5.3763.20, 20 cm

Subtilaus skonio žmonės ir tikri gurmanai labiausiai vertina geriausią žuvies dalį - filė. Leiskite jiems pristatyti jūsų naują aukščiausios klasės filė įrankį. Atkurkite restorano lygį namuose stilingai ir tiksliai. Siauri filė peilio ašmenys pasižymi nuostabiu lankstumu, profesionaliai aplenkia bet kokius kaulus ir puikiai atskiria žuvieną nuo jų. Vaivorykštinio upėtakio, riebios lašišos ar mėsingo oto filė be vargo atskiriama nuo kaulų ir odos, ir tai užtrunka vos kelias sekundes. Nepamirštamas įspūdis jūsų svečiams garantuotas!

Firminė, juoda ir neslystanti „Fibrox“ rankena, formuojama aukšto spaudimo liejimo būdu tvirtai apgaubia poliruotus, aukštos kokybės, nerūdijančio plieno ašmenis, neturi mikroskopinių porų ar įtrūkimų, yra monolitiška, todėl atitinka visus sanitarijos ir sterilumo reikalavimus. Tai labai lengvai valdoma, neslystanti ir higieniška rankena.  Puikus peilis išsiskiriantis patikimumu, funkcionalumu ir, žinoma, neprilygstama Šveicariška "Victorinox" kokybe.

Virtuvinio peilio Victorinox 5.6503.15 charakteristikos:

Ašmenų ilgis: 20 cm.
Rankenos ilgis: 13,9 cm.
Maksimalus ašmenų storis: 1,3 mm.
Maksimalus ašmenų plotis: 17 mm.
Ašmenų lankstumas: labai lankstūs
Svoris: 88 g.

Peilis žuvies valymui, dorojimui ir filė išpjaustymui pagal profesionalius restorano virtuvės standartus
Neslystanti ergonomiška ir higieniška, Fibrox rankena suteikia lengvumo ir tikslumo išpjaustant žuvies filė
Siauri lankstūs ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio, aukštos kokybės anglingo plieno su tiesia pjovimo briauna
Lankstus filė peilis su neslystančia rankena
Ašmenų ilgis: 20 cm
Pagaminta Šveicarijoje

Galima plauti indaplovėje

Šis Šveicariškas "Victorinox Fibrox Filleting Knife Flexible" peilis yra tikras pagalbininkas ne tik virtuvėje, bet ir vienos dienos žvejyboje ar dar ilgesnėse žvejybinėse išvykose, jo pagalba namo parvešite tik geriausią žuvies dalį - file.