Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6003.15 boning knife 15 cm
 • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6003.15 boning knife 15 cm
 • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6003.15 boning knife 15 cm
 • Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6003.15 boning knife 15 cm
Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6003.15 boning knife 15 cm

  Virtuviniai peiliai

  Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6003.15 boning knife 15 cm

  5.600315
  VICTORINOX
  21,50 €
  Su mokesčiais

  iškaulinimo, mėsinėjimo ir pjaustymo peilis Victorinox "Fibrox Boning Knife" (5.6003.15). Juoda, ergonomiška, atsparia smūgiams Fibrox medžiagos rankena. Šis iškaulinimo peilis turi 15 cm ilgio ašmenis ir yra skirtas mėsai nuo kaulų atskirti pagal profesionalius restorano virtuvės standartus. Pagamintas Šveicarijoje.  Prekę atsiimti galite:
  • PPC "Ozas", Vilnius, Ozo g. 18                      
  • PC "Banginis", Vilnius, P. Lukšio g. 34
  • PC "Vilnius Outlet", Vilnius, V. Pociūno g. 8
  • Centrinis sandelis, Sudervės g. 8J, Avižieniai, Vilniaus r.
  • PLC "Mega", Kaunas, Islandijos plentas 32
  • PC "Banginis" Klaipeda, Šilutės plentas 35
  • PC "Bruklinas" Šiauliai, Pramonės g. 9                  

  Virtuvinis peilis Victorinox Fibrox 5.6003.15 boning knife 15 cm

  Sklandus pjūvis kiekvieną kartą: tai yra Victorinox Fibrox virtuvinio peilio kredo. Šis patikimas virtuvės įrankis puikiai sudoros viską, kas išdėstyta prieš jį ant pjaustymo lentos. Dėl ergonomiškos neslidžios rankenos ir 15 cm ilgio tiesių ašmenų, maisto pjaustymas ir mėsos atskyrimas nuo kaulų nereikalauja daug laiko ir pastangų. Vidutiniško pločio, aštrūs, 15 cm ilgio ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno derinami su subalansuotu dizainu ir ergonomiška rankena pagaminta iš smūgiams atsparios termoplastinių elastomerų (TPE) medžiagos - matinio, neslidaus ir malonaus liesti paviršiaus. Taip užtikrinamas didžiausias patogumas ir kontroliuojamas, tikslus, nuoseklus pjovimas nuo mėsos iki daržovių ir visų dydžių vaisių. Nors ir sukurta namų virtuvei, Victorinox Fibrox linija yra profesionalaus charakterio, o tai reiškia, kad tai yra tiek namų virėjų, tiek profesionalių šefų įrankių gama leidžianti įveiktų bet kokį virtuvės iššūkį, nesvarbu kokio dydžio jis bebūtų.

  Virtuvinio peilio Victorinox 5.6003.15 charakteristikos:

  Ašmenų ilgis: 15 cm.
  Rankenos ilgis: 13,4 cm.
  Maksimalus ašmenų storis: 2,5 mm.
  Maksimalus ašmenų plotis: 24 mm.
  Ašmenų lankstumas: kieti
  Svoris: 104 g.

  Universalus virtuvinis peilis, skirtas iškaulinimui, mėsinėjimui ir pjaustymui pagal profesionalius restorano virtuvės standartus
  Neslystanti, ergonomiška rankena iš smūgiams atsparios Fibrox medžiagos
  Aštrūs anglingo nerūdijančio plieno ašmenys su tiesia pjovimo briauna
  Pagaminta Šveicarijoje

  Galima plauti indaplovėje

  Šis „Fibrox“ kolekcijos „Victorinox“ iškaulinimo peilis tapo vienu populiariausių virtuvinių peiliu dėl savo universalumo. Fibrox rankena neslysta ir nesisuka rankoje net jei pjaustote riebius maisto produktus ar žuvį, dėl to pjaustyti saugu ir patogu, pjaustymas yra tikslus, nuoseklus ir visiškai kontroliuojamas.