Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Blizgė Wipp Spinnare Gu 7g
  • Blizgė Wipp Spinnare Gu 7g
  • Blizgė Wipp Spinnare Gu 7g
  • Blizgė Wipp Spinnare Gu 7g
Blizgė Wipp Spinnare Gu 7g

Sukrės

Sukrė Wipp Spinnare Gul/Vit 7g

6-0521
MYRAN
4,30 €
Su mokesčiais

Sukrė Myran Wipp Spinnare 3g „Wipp“ montuojamas su ypač aštriu kabliu ir turi savo viliojančią MYRAN garso konstrukciją. „Wipp“ yra neįprasta sukrė, turinti milžiniškas gaudymo savybes.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Sukrė Myran Wipp Spinnare Gul/Vit 7g

„Wipp“ yra neįprasta sukrė, turinti milžiniškas gaudymo savybes. Sukrės dizainas puikiai palaiko kūną. Kūnas yra dviejų spalvų ir kadangi apvalus skriemulys yra šiek tiek didesnis už kūną, sukrė ant skriemulio laikosi nulinėje padėtyje. Taigi vandens sukibimas neturi įtakos, tačiau sukrė prasideda iškart. „Wipp“ montuojamas su ypač aštriu kabliu ir turi savo viliojančią MYRAN garso konstrukciją.

Švediškos MYRAN sukrės pasi žymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis: dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia ne tik joms būdingo dažnio, bet ir labai stiprius virpesius, viliojančius plėšriąsias žuvis. Vis dėlto svarbiausias jų privalumas tas, kad sukrės idealiai pritaikytos meškerioti srovėje. Ekspertų nuomone, MYRAN sukrė WIPP – vienas geriausių tokio tipo spiningo masalų, kurį lengva plukdyti norimame vandens horizonte. Todėl suk rės – parankus masalas mažose ir vidutinėse upėse, kur daug šiekštų ir kitų kliuvinių.

  • Svoris: 7 g
  • Kūno Spalva: auksinė/balta
  • Myran(Švedija)