• Sukrė Myran Panter Spinnare  15g
 • Sukrė Myran Panter Prick Spinnare 15g
 • Sukrė Myran Panter Prick Spinnare 15g
 • Sukrė Myran Panter Prick Spinnare 15g
 • Sukrė Myran Panter Spinnare  15g
Sukrė Myran Panter Spinnare  15g

  Sukrės

  Sukrė Myran Panter Prick Spinnare 15g

  6-005_K/R/PR
  MYRAN
  4,90 €
  Su mokesčiais

  Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran panter Prick pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose, o didesnės puikus plėšrūnių grobis. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, salatį, lydeką, šlakį, lašišą, sterką ar didelį ešerį.  

  Sukrė Myran Panter Spinnare 15g

  Sukrė  „Panther Prick“ pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kurių jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik", markės vielos turi pasunkintą juodos spalvos su auksiniais taškais šerdį ir pailgą lapelį, apginkluota plieniniu, geltonos spalvos (Gold) 4 Nr. trišakiu kabliuku, dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius, viliojančius plėšriąsias žuvis, puikiai tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Sukrės lapelis yra keturių standartinių spalvų: silver - sidabro, gold - geltono aukso, kupper - vario ir svart - juodos spalvos su auksiniais taškais. Sidabrinis lapelis dekoruota mėlynais taškais , visi kiti raudonais. Šis masalas puikiai tinka upėtakių, šapalų, meknių, raudžių, ešerių ir net lydekų ir salačių meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir pakankamai tolimas. Myran sukrėse naudojamos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami unikalūs povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas. 

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran Panther Prick“ turi keletą pagrindinių modelių kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausius variantus pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi pailgą lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu. 

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Panther prick“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis. 

  • Svoris: 15 g
  • Spalva: sidabrinė/ mėlyni taškai, auksinė/raudoni taškai, varinė/ raudoni taškai, juoda/raudoni taškai
  • Apginkluota plieniniu, geltonos spalvos (Gold) 4 Nr. trišakiu kabliuku
  • Gamintojas: Myran(Švedija)
  • Sukrių Myran Panter PRICK spalvos

  Skiriasi nuo klasikinės Panter - ant lapelio skirtingų spalvų taškeliai. 

  Panter Spinn. 3 g. Silv/Blå/PrPanter Spinn. 3 g. Guld/Röd/PrPanter Spinn. 3 g. Kopp/Röd/Pr   sukre-myran-panter-prick-spinnare-7g.jpg
  Sidabrinė/Mėlyna           Auksinė/Raudona         Varinė/Raudona                  Juoda/Raudona