Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Blizgė Mira Spinnare 5g
  • Blizgė Mira Spinnare 5g
  • Blizgė Mira Spinnare 5g
  • Blizgė Mira Spinnare 5g
Blizgė Mira Spinnare 5g

Sukrės

Sukrė Myran Mira 5g

6-012
MYRAN
4,60 €
Su mokesčiais

„Myran“ sukrės su keičiamais lapeliais turi masyvius korpusus–svarelius, kurių aerodinaminė konstrukcija leidžia net ir labai stiprioje srovėje masalą išlaikyti nugramzdintą į reikiamą horizontą. Suprantama, kad minėti masalai puikiai tinka žvejoti ne tik upėtakius, bet ir lydekas, ešerius, ypač sėkmingai jomis upėse gaudomos meknės ir šapalai. 

Sukrė Myran Mira

Stiprūs virpesiai
Švediškos MYRAN sukrės pasi žymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis: dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia ne tik joms būdingo dažnio, bet ir labai stiprius virpesius, viliojančius plėšriąsias žuvis. Vis dėlto svarbiausias jų privalumas tas, kad sukrės idealiai pritaikytos meškerioti srovėje.

Populiariausios yra klasikinio „Myran“ firmos modelio „Mira“ sukrės (nuo 2 iki 25 g) su originaliu apversto lašo formos lapeliu. Siauroji „Mira“ sukrių lapelio pusė šiek tiek užriesta į viršų. Todėl, žvejojant srovėje, lapelis sukasi aplink svarelį labai smailiu kampu ir pašėlusiai mirga. Iš šono žiūrint atrodo, kad aplink sukrės svarelį plaikstosi sijonėlis. Ekspertų numone, kurią patvirtina žūklės praktika, šitoks masalo žaismas ypač patinka lašišinėms žuvims. Švedai labai vertina šiuos masalus ne tik ypatingo universalumo, bet ir dėl kitų savybių. „Myran“ sukrės su keičiamais lapeliais turi masyvius korpusus–svarelius, kurių aerodinaminė konstrukcija leidžia net ir labai stiprioje srovėje masalą išlaikyti nugramzdintą į reikiamą horizontą. Suprantama, kad minėti masalai puikiai tinka žvejoti ne tik upėtakius, bet ir lydekas, ešerius, ypač sėkmingai jomis upėse gaudomos meknės ir šapalai. 

  • Svoris:5g
  • Spalva:sidabrinė,auksinė, varinė,juoda
  • Gamintojas:Myran(Švedija)

Mira Spinnare   7 gram Zulo

Mira Spinnare Zulo spalva

Mira Spinnare 20 gram Svart

Mira Spinnare Juoda spalva

Mira Spinnare 20 gram Koppar

Mira Spinnare Varinė spalva

Mira Spinnare 20 gram Guld

Mira Spinnare Auksinė spalva

Mira Spinnare 20 gram Silver

Mira Spinnare Sidabrinė spalva