Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Sukrė Robinson GEPARD-GH Nr2 15gr
 • Sukrė Robinson GEPARD-GH Nr2 15gr
 • Sukriukė Robinson Gepard 11-32gr
 • Sukrė Robinson GEPARD-GH Nr2 15gr
 • Sukriukė Robinson Gepard 11-32gr
Sukrė Robinson GEPARD-GH Nr2 15gr

  Sukrės

  Sukrė Robinson GEPARD-GH Nr2 15gr

  58-9420_36
  ROBINSON
  2,10 €
  Su mokesčiais

  Besisukanti blizgė (sukriukė) GEPARD-GH  Nr.2 15g. Išbandytų sukrių serija su priekiniu pasunkinamuoju svareliu kurį, reikalui esant, galima lengvai nuimti  ir taip  palengvinti sukrę. Puikus, viso sezono masalas lydekoms ir ešeriams.

  Besisukanti blizgė (sukriukė) GEPARD-GH Nr.2 15gr

  Išbandytų sukrių serija su priekiniu pasunkinamuoju svareliu kuri reikalui esant galima lengvai nuimti  ir taip  palengvinti sukrę. Pritvirtinus švino galvutę labai pagerėja metimo nuotolis ir palengvinamas tolygus sukrės pravedimas tam tikrame gylyje, taip pat galima lengvai "džiginti" ar pravedimo metu atlikti pauzes kurių metu sukrė skęsta ir sukasi veikiama svarelio svorio. Dirbdamas vandenyje, "gepardas" palieka platų hidroakustinį pėdsaką efektyviai veikiantį šoninę plėšrūnų liniją. Puikus, viso sezono masalas lydekoms ir ešeriams.