• Sukrė Myran Panter HOT/R Spinn 7 gr.
 • Blizgė Panter HOT-R 7 gr.
 • Blizgė Panter HOT-R 7 gr.
 • Blizgė Panter HOT-R 7 gr.
Sukrė Myran Panter HOT/R Spinn 7 gr.

  Sukrės

  Sukrė Myran Panter HOT/R Spinn 7 gr.

  6-0080_G
  MYRAN
  4,80 €
  Su mokesčiais

  Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Phanter HOT pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, ešerį, sterką ir net lydeką.

  Sukrė Myran Panter HOT/R Spinn 7 gr.

  Sukrė  „Panther HOT“ pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kurių jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik", markės vielos turi pasunkintą ryškiai raudonos (HOT) ir juodos spalvos su auksiniais taškais šerdį ir pailgą lapelį, apginkluota plieniniu, geltonos spalvos (Gold) 8 Nr. trišakiu kabliuku, dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius, viliojančius plėšriąsias žuvis, puikiai tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Sukrė yra keturių standartinių spalvų: silver - sidabro, gold - geltono aukso, kupper - vario ir svart - juodos spalvos su auksiniais taškais. Šis masalas puikiai tinka upėtakių, šapalų, meknių, raudžių, ešerių ir net lydekų ir salačių meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir pakankamai tolimas. Myran sukrėse naudojamos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami unikalūs povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas. 

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran Panther HOT“ turi keletą pagrindinių modelių kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausius variantus pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi pailgą lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu. 

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Panther HOT“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis. 

  • Svoris: 7 g
  • Spalva: auksinė, varinė.
  • Apginkluota plieniniu, geltonos spalvos (Gold) 8 Nr. trišakiu kabliuku
  • Gamintojas: Myran(Švedija)
  Panter HOT-R 7 gr. SilverPanter HOT-R 7 gr. GuldPanter HOT-R 7 gr. KopparPanter HOT-R 7 gr. Svart
  Panter HOT-R      Panter HOT-R      Panter HOT-R     Panter HOT-R  
      Sidabrinė               Auksinė                   Varinė                   Juoda