• Sukrė Myran Wipp - Nyhet Trout 7-10g
Sukrė Myran Wipp - Nyhet Trout 7-10g

  Sukrės

  Sukrė Myran Wipp Trout, 7-10-15 g

  6-0599
  MYRAN
  5,70 €
  Su mokesčiais

  Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Wipp Trout pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose, o didesnės puikus plėšrūnių grobis. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, salatį, lydeką, šlakį, lašišą, sterką ar didelį ešerį.

  Sukrė Myran Wipp Trout 7; 10; 15g

  Sukrė "MYRAN Wipp Trout“ pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kurių jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik", markės vielos turi pasunkintą melsvos ir baltos spalvos metalo šerdį ir "Indiana" formos lapelį kuriame išgręžtos trys akustinės skylutės, apginkluota plieniniu, patikimu  trišakiu kabliuku papuoštu skaisčiai raudonos spalvos musele, dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis, puikiai tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Sukrės lapelis nudažytas ryškiomis provokuojančiomis spalvomis. Šis masalas puikiai tinka upėtakių, šapalų, meknių, raudžių, ešerių ir net lydekų ir salačių meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir pakankamai tolimas. Myran sukrėse naudojmos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami unikalūs povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas.

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran Wipp Trout“ turi keletą pagrindinių modelių kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausius variantus pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi  "Indiana" formos lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu.

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Wipp Trout“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis.

  • Svoris:  7; 10; 15 g
  • Spalva: Trout - melsvos, baltos ir rausvos spalvos derinys išmargintas juodais taškeliais simbolizuojantis vaivorykštinio upėtakio signatūrą
  • Šerdies spalva: melsva/balta
  • Apginkluota kokybišku, plieniniu trišakiu kabliuku papuoštu musele
  • Gamintojas: Myran (Švedija)