• Blizgė Mira Spinnare  7g Zulo
 • Blizgė Mira Spinnare  7g Zulo
 • Blizgė Mira Spinnare  7g Zulo
Blizgė Mira Spinnare  7g Zulo

  Sukrės

  Sukrė Myran Mira Zulo 7-20 g.

  6-0155
  MYRAN
  5,70 €
  Su mokesčiais

  Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Mira Zulo pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose, o didesnės puikus plėšrūnių grobis. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, salatį, lydeką, šlakį, lašišą, sterką ar didelį ešerį.   

  Sukrė Myran Mira Zulo

  Sukrė „Mira Zulo“ pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kurių jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik" markės vielos turi pasunkintą šerdį kurią sudaro du metaliniai, skirtingo skersmens geltonos spalvos rutuliukai bei juodos spalvos su auksiniais taškais, kulkos formos "sijonėlis", standartinis pailgas lapelis nudažytas ryškiomis spalvomis su 4 juodais taškais sukasi nepriekaištingai, apginkluota plieniniu tvirtu trišakiu kabliuku papuoštu musele. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius, viliojančius plėšriąsias žuvis, puikiai tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Šis masalas puikiai tinka upėtakių, šapalų, meknių, raudžių, ešerių ir net lydekų ir salačių meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir pakankamai tolimas. Myran sukrėse naudojamos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami unikalūs povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas. 

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran Mira Zulo“ turi keletą pagrindinių modelių kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausius variantus pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi pailgą lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu. 

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Mira Zulo“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis. 

  • Svoris: 7; 10; 15; 20g
  • Spalva: zulo
  • Apginkluota plieniniu, tvirtu trišakiu kabliuku papuoštu unikalia musele
  • Gamintojas: Myran (Švedija)

  Tai labai populiaraus „Myran“ firmos modelio „Mira Zulo“ sukrė su originaliu apversto lašo formos lapeliu nudažytu ryškiomis, provokuojančiomis atakuoti spalvomis. Siauroji „Mira“ sukrių lapelio pusė šiek tiek užriesta į viršų. Todėl, žvejojant srovėje, lapelis sukasi aplink svarelį labai smailiu kampu ir pašėlusiai mirga. Iš šono žiūrint atrodo, kad aplink sukrės svarelį plaikstosi sijonėlis. Ekspertų nuomone, kurią patvirtina žūklės praktika, šitoks masalo žaismas ypač patinka lašišinėms žuvims. Viso pasaulio žvejai labai vertina šiuos masalus ne tik dėl ypatingo universalumo, bet ir dėl labai gerų balistinių ir akustinių savybių, šių savybių visuma yra puikaus Myran sukrių kibumo garantas. „Myran“ sukrės su apversto ištempto lašo formos lapeliais turi masyvius korpusus–svarelius, kurių hidrodinaminė konstrukcija leidžia net ir labai stiprioje srovėje masalą išlaikyti nugramzdintą į reikiamą horizontą. Suprantama, kad minėti masalai puikiai tinka žvejoti ne tik upėtakius, bet ir šlakius, lašišas, lydekas, salačius, sterkus ir stambius ešerius, ypač sėkmingai jomis upėse gaudomi šlakiai, lašišos ir salačiai.