Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g
 • Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g
 • Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g
 • Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g
 • Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g
 • Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g
 • Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g
Blizgė Tuna-Lax Spinnare  25g

  Sukrės

  Sukrė Myran Tuna-Lax 25g

  6-016_S
  MYRAN
  5,40 €
  Su mokesčiais

  Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Tuna-Lax pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Ši sunki, didelė sukrė idealiai tinka gaudyti visas plėšriąsias žuvis, bet ypač puikiai užsirekomendavo lašišų, šlakių ir salačių žvejyboje. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti didelį upėtakį, lydeką, sterką ar kilograminį ešerį.  

  Sukrė Myran Tuna-Lax  25g

  Sukrė „TUNA-LAX“ pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas dėl nuostabaus sukimosi (jos niekada nereikia "užvesti" stipresniu trūktelėjimu) puiki savybių visuma dėl kurių jos darbas yra unikalus. Sukrė sumontuota ant nerūdijančio švediško plieno "sendvik" markės vielos turi pasunkintą šerdį kurią sudaro metalinis, geltonos spalvos rutuliukas ir tokios pat spalvos metalinis cilindras, standartinis pailgas lapelis  sukasi nepriekaištingai, apginkluota plieniniu tvirtu trišakiu kabliuku papuoštu musele. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis, tinka žvejoti ežeruose ir upėse. Šis masalas puikiai tinka lašišų, šlakių, salačių, lydekų ir sterkų meškeriojimui. Sukrė, dėl savo puikių balistinių savybių nepriekaištingai užsimeta tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, o metimas visada tikslus ir labai tolimas. Myran sukrėse naudojamos dvi pagrindinės lapelių formos kurias daugelis ekspertų laiko vienomis geriausių, skiriasi tik jų paskirtis: įprasta ar akustinė, lapelis puikiai susidoroja su dideliu sukrės svoriu net ir mažuosiuose modeliuose, didelė pasunkintų šerdžių spalvų ir modelių įvairovė. Didžiausia firmos Myran paslaptis slepiasi Myran sukrių lapelio storyje ir metalo sudėtyje, nuo to labai priklauso sukrės skleidžiami unikalūs povandeniniai virpesiai ir akustika  - Myran sukrių kibumo garantas. 

  Švediškos, rankų darbo sukrės „Myran TUNA-LAX“ turi du pagrindinius modelius kurie skiriasi svoriu, tad žvejas gali pasirinkti geriausiai tinkamą variantą pagal numatomas žvejybos sąlygas. Ši sukrė išsiskiria tuo, kad turi pailgą lapelį ir pasunkintą šerdį, todėl galima žvejoti net ir labai stiprioje srovėje, ji vidutinio pasipriešinimo, lapelis sukasi nuo ašies atitolęs nedideliu kampu. 

  Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Tuna-Lax“ sukres negalės jų atsisakyti. Tai patvirtina daugybė žvejų - mėgėjų ir profesionalų, įvairūs forumai ir svetainių apžvalgos. Šis modelis būtina sėkmingos Jūsų žūklės dalis. 

  • Svoris: 25 g
  • Spalva: sidabrinė, varinė, auksinė, juoda
  • Apginkluota plieniniu, tvirtu trišakiu kabliuku papuoštu unikalia musele
  • Gamintojas: Myran (Švedija)