Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Blizgė Agat Spinnare  3g
  • Blizgė Agat Spinnare  3g
  • Sukrė Myran Agat 3g
  • Sukrė Myran Agat 3g
Blizgė Agat Spinnare  3g

Sukrės

Sukrė Myran Agat 3g

6-030
MYRAN
3,90 €
Su mokesčiais

„Myran Agat“ sukrės turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą žiedlapių dizainą. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose vandenyse. Pasak patyrusių žvejų, platforma taip pat padėjo žvejojant salatį, menkę ir net šamus.

Sukrė Myran Agat 3g

Sukrė tvirtai pelnė daugelio Lietuvos žvejų simpatijas nuostabiu žaidimu ir puikia savybių pusiausvyra, dėl kurios jos darbas yra unikalus. Šis masalas turi svertinį šerdį ir pailgą žiedlapį. Tai puikiai tinka žvejojant ežeruose ir upėse. sukrės yra keturių dydžių, sveriantis nuo 3 iki 30 gramų. Šis masalas puikiai tinka ešerių meškeriojimui.

Sukrė veikia nepriekaištingai tiek vėjuotu, tiek ramiu oru, užmetimas visada tikslus tiek srauniose upėse, tiek ramiuose ežeruose. Iš esmės masalas puikiai tinka plėšrioms žuvims - ešeriams, lydekoms, lydekoms. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose vandenyse. Pasak patyrusių žvejų, platforma taip pat padėjo žvejojant salatį, menkę ir net šamus.

Švediškos sukrės „Myran Agat“ turi keletą tipų modelių, kurie skiriasi spalva ir svoriu, o tai leidžia žvejui pasirinkti geriausius žvejybos variantus. Kompetentingai išdėstyti žiedlapiai ir šerdis neleidžia sukrei prilipti prie akmenų ir dumblių, o tai žvejams visada neįkainojama. Sukrė išsiskiria tuo, kad yra pailgas žiedlapis su sunkia šerdimi ir vidutiniu priekiniu pasipriešinimu. Spininginė sukrė „Myran Agat“ laikomas universaliu kartu su kitais įmonės priedais.

Bet kuris žvejas, bent kartą išbandęs „Myran Agat“ sukres, negalės jo atsisakyti. Tai patvirtina apžvalgos daugybėje žvejų - mėgėjų ir profesionalų forumų ir svetainių. Šis modelis bus nuolatinė žūklės dalis. 

  • Svoris:3 g
  • Spalva: sidabrinė, auksinė, varinė, juoda
  • Myran(Švedija)