Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Victorinox  virtuvinis peilis steikui 14cm
  • Victorinox  virtuvinis peilis steikui 14cm
  • Victorinox  virtuvinis peilis steikui 14cm
Victorinox  virtuvinis peilis steikui 14cm

Virtuviniai peiliai ir virtuvės reikmenys

Victorinox virtuvinis peilis steikui Swiss Classic Gourmet Steak Knife 14cm

6.7903.14
VICTORINOX
21,00 €
Su mokesčiais

Victorinox Swiss Classic Steak 6.7903.14 - itin aštrus virtuvinis peilis kepsniams. Universalus dizainas: 14 cm ilgio ašmenys ir juoda polipropileno rankena. Peilis sukurtas taip, kad būtų lengva pjaustyti jūsų sultingą kepsnį, jis be abejo puikiai tinka ir kitoms kulinarinėms užduotims, yra neįtikėtinai aštrus ir patvarus - tikras pagalbininkas jūsų virtuvėje.


Victorinox virtuvinis peilis steikui Swiss Classic Gourmet Steak Knife 14cm

Išpjova, nugarinė, kryžinė ar diafragmos raumuo, kad ir kurios rūšies mėsos gabalą pasirinktumėte, šis kepsnių peilis yra geriausias partneris jį supjaustyti. Iki marmurinio atspalvio puikiai nušlifuoti, aštrūs it skustuvas ašmenys yra šio peilio vizitinė kortelė, jis natūraliai išmano puikių kepsnių valgymo subtilybes ir meną. Tvirtai prigludęs prie delno, jis grakščiai ir be pastangų slysta per mėsą, todėl galite mėgautis subtiliu kepsnio skoniu.

Vixtorinox specialistų patarimas: jo pirmoji meilė visada bus kepsnys, tačiau šis peilis puikiai tinka ir kepiniams: nuo pyrago ir kišo iki, žinoma, picos. „Victorinox“ kepsnių peilis padės lengviau pjaustyti kepsnį, tačiau jis taip pat leis praleisti nuostabesnį vakarą, kupiną gerų pokalbių su gerais draugais. Ir taip yra todėl, kad jo ergonomiška rankena dingsta rankoje, o itin aštrūs ašmenys pjauna be pastangų, todėl dėmesys sutelkiamas ne vien į maistą, bet ir į bendravimą.

Puikus "Victorinox" virtuvinis peilis kepsniui.

Virtuvinio peilio Victorinox Swiss Classic Gourmet Steak Knife 6.7903.14 charakteristikos:

Ašmenų ilgis: 14 cm.
Rankenos ilgis: 11 cm.
Maksimalus ašmenų storis: 1,2 mm.
Maksimalus ašmenų plotis: 14 mm.
Ašmenų lankstumas: mažas
Svoris: 36 g.

"Victorinox Swiss Classic" virtuvinis peilis kepsniams 14 cm ilgio ašmenimis  
Universalus virtuvinis peilis, skirtas pjaustymui ir smulkinimui 
Neslystanti, ergonomiška rankena pagaminta iš juodo polipropileno
Aštrūs anglingo nerūdijančio plieno ašmenys su tiesia pjovimo briauna
Pagaminta Šveicarijoje

Galima plauti indaplovėje

Šis modelis tapo vienu populiariausių virtuvinių peiliu dėl savo universalumo. Juodo plipropileno rankena neslysta rankoje pjaustant kepsnį ar kitus maisto produktus ar žuvį, dėl to pjaustyti saugu ir patogu, pjaustymas yra tikslus, nuoseklus ir visiškai kontroliuojamas.