Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Robinson VDE-R Pro Feeder line
Robinson VDE-R Pro Feeder line

  Monofilamentiniai valai

  VALAS VDE-Robinson Team Pro Feeder 150 m

  58-06694
  ROBINSON
  5,00 €
  Su mokesčiais

  Valas VDE-Robinson Team Pro Feeder pagamintas naudojant trigubos kompozicijos technologiją: poliamido šerdis su modifikuotomis polimerinėmis grandinėmis, lankstus RS poliamido apvalkalas ir išorinis apsauginis fluorokarbono sluoksnis, taip sukomponuotas valas išlaiko visus savo parametrus ir tuo pačiu yra idealiai lygus ir vienodo skersmens. Šviesiai rudos spalvos, suvyniotas ritinėlyje po 150 m.

  VALAS VDE-Robinson Team Pro Feeder 150 m

  Svarbus kiekvienos "feeder" meškerės įrangos elementas yra aukštos kokybės valas, kuris atlaikytų perkrovas, taip pat susidorotų su dugne išsibarsčiusiais kliuviniais ir aštriais komponentais (akmenimis dreisenomis ir t.t.). „VDE-Robinson Team Pro Feeder“ yra specialus valas, skirtas dugninei "feeder" žvejybai. Dėl savo savybių yra labai tvirtas mazguose ir greitai nenusidėvi žvejojant akmenuotame, daug abrazyvų turinčiame dugne. Verta paminėti, kad tai yra visiškai naujos kokybės valas iš rekomenduojamų sunkesniems feeder'io variantams. Pagamintas naudojant trigubos kompozicijos technologiją: poliamido šerdis su modifikuotomis polimerinėmis grandinėmis, lankstus RS poliamido apvalkalas ir išorinis apsauginis fluorokarbono sluoksnis, taip sukomponuotas valas išlaiko visus savo parametrus ir tuo pačiu yra idealiai lygus ir vienodo skersmens. Šviesiai rudos spalvos, suvyniotas ritinėlyje po 150 m. Rekomenduoja triskart pasaulio čempionas Marcel Van Den Eynde.

  Pagrindinės savybės:

  • labai tvirtas, atsparus trūkimui;
  • nematomas dugno fone;
  • idealiai lygus;
  • beveik neturi atminties;
  • apsaugotas nuo kenksmingų UV spindulių.