Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas karpiams Tandem Baits Carp Food tigrinis riešutas 1kg
Jaukas karpiams Tandem Baits Carp Food tigrinis riešutas 1kg

Jaukai žuvims

Jaukas karpiams Tandem Baits Carp Food tigrinis riešutas 1kg

11-0033
Tandem Baits
6,50 €
Su mokesčiais

Jaukas karpiams Tandem Baits Carp Food tigrinis riešutas 1kg. Karpiai tiesiog mėgsta nepaprastą, saldų ir riešutų skonį, todėl šis jaukas yra labai efektyvus žvejyboje.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Riešutai karpiams Tandem Baits Carp Food tigrinis riešutas 1kg

Tigrinis riešutas yra jaukas, pasiekęs karpių žūklės areną - dėl rimtų priežasčių. Itin efektyvus, jis turėtų būti nuolatinis kiekvieno karpių žvejų arsenalo ginklas.

„CF Ready Tiger Walnut“ yra jaukas, kuriam nereikia jokių rekomendacijų. Tai produktas, pagamintas iš pasirinktų grūdų, tinkamai paruoštas ir paruoštas nedelsiant naudoti, kuris tiesiog veikia. Savo didelį efektyvumą jis turi dėl geros kokybės panaudotų grūdų ir tinkamo paruošimo.

  • Paruošta naudoti nedelsiant
  • Patogumas ir laiko taupymas
  • Lengvas sprendimas greitoms kelionėms
  • tinkamai paruošta
  • Pasirinktos, aukščiausios kokybės riešutai

Kodėl tigrinis riešutas yra toks efektyvus?

Tigrinis riešutas yra puikus masalas, suteikiantis unikalų poveikį, tačiau taip pat reikalaujantis specialaus apdorojimo. Karpiai tiesiog mėgsta nepaprastą, saldų ir riešutų skonį. Kitas aspektas, darantis įtaką tigrinio riešuto mitybos pamišimui, yra jo struktūra. Tinkamai paruošti grūdai yra skanus karpio kąsnis, kuris, vos pripratęs prie savo buvimo, tampa įpročiu ryti.

Tigrinių riešutų populiarumas pastaraisiais metais išaugo, todėl daugeliui meškeriotojų tai yra gana naujas masalas. Taigi, jei neturėjote galimybės juo pasinaudoti, būtinai turite pabandyti ją įtraukti į savo žvejybos taktiką. Jo savybės pagal elastingumą, ilgaamžiškumą ir pritraukėjo intensyvumą yra neprilygstamos.

Kada naudoti tigrinį riešutą?

Šie grūdai priklauso šiurkščioms dalinėms sėkloms, todėl yra neabejotinai rekomenduojami selektyviai žvejybai. Juos galite naudoti atskirai, taip pat pridėjus maltų jaukų arba sumaišius su kitais grūdais. Patiekimo forma priklauso ir nuo mūsų, nes tinkamai paruoštus tigrinius riešutus galima susmulkinti, sumalti arba tiesiog patiekti natūralios formos. 

Deja, tigrinių riešutų paruošimas nėra pats lengviausias, nes tam reikia tinkamo ir kruopštaus apdorojimo, kuris paprastai užtrunka gana ilgai. Todėl verta turėti paruoštų produktų sandėlyje, kurie ne tik sutaupys mūsų laiką, bet ir užtikrins, kad naudojamas jaukas būtų 100% tinkamai paruoštas, taigi ir efektyvus.