Žvejybos aksesuarai

Žvejybos aksesuarai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas aksesuaras yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina žvejybos procesą. Absoliučiai kiekvienas žvejas turi savo kuprinę, krepšį ar dėžę į kurią saugiai sudeda savo žvejybinius aksesuarus ir įrankius,...

Žvejybos aksesuarai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas aksesuaras yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina žvejybos procesą. Absoliučiai kiekvienas žvejas turi savo kuprinę, krepšį ar dėžę į kurią saugiai sudeda savo žvejybinius aksesuarus ir įrankius, reikalingus būtent jo mėgstamam žvejybos tipui. Priklausomai nuo pasirinkto žvejybos būdo, žvejybos aksesuarų rinkinys gali kisti. Įvairius žvejybinius aksesuarus plačiai naudoja ir pradedantieji meškeriotojai ir tikri profesionalai. Nepriklausomai nuo metų laiko ar žvejybos būdo, kiekvienas meškeriotojas turi savo mėgstamus  pagrindinius žvejybos aksesuarus ir reikmenis. Tai gali būti įvairios žnyplės (kerpamosios ar užspaudžiamosios), kabliukų išėmėjai, žirkles, peiliai, žiodikliai, svarstyklės, svaidyklės, talpos masalams, pavadėlinės, baltyminių kukulių adatos ir dar daugelis kitokių smulkmenų reikalingų žvejyboje. Dauguma žvejybos entuziastų yra pamėgę multifunkcinius įrankius, vienas „multitools‘as“ gali pakeisti krūvą pavienių įrankių, o kad būtų patogiau nešioti ir saugoti tokį įrankį, naudojami įvairūs įtraukikliai, grandinėlės ar magnetiniai sujungikliai turintys įvairaus dydžio ir tipo karabinus. Jei žvejas vadovaujasi principu „pagavai - paleisk“, tuomet gali būti naudingas specialus žuvies griebtuvas - įrankis „lip grip“, o  norint tiksliai užfiksuoti pagauto trofėjo svorį, profesionalai, kaip ir mėgėjai, turi svarstykles, kurių pasirinkimas tikrai gausus. Tiems, kurie nesiruošia paleisti žuvies, bet vis tiek nori ją parvežti namo gyvą, yra specialių vertinių - „kukanų“, jie yra mažiau humaniški, tačiau su tokiu „pavadėliu“ laimikis vandenyje tikrai neatsikabins ir ilgai išliks gyvas. Žvejybos gyva žuvele mėgėjai savo žvejybos įrangos asortimente turi specialius kibirėlius ar kibirus gyvam masalui ir oro kompresorius prisotinančius vandenį deguonimi, taip žuvelės gyvos išlaikomos ilgą laiką.

Taip pat yra daugybė žvejybos aksesuarų rinkinių, kuriuos žvejas gali pasirinkti pagal savo poreikius. Tokie rinkiniai gali būti įvairių  kombinacijų: peilis, su galąstuvu ir pirštinėmis; replės (kerpamosios ar užspaudžiamosios) su įrankio laikikliu-ištraukikliu ir svarstyklėmis; žirklės, peilis, svarstyklės, kabliukų galąstuvas ir daugelis kitų įmanomų kombinacijų. Nemažai svarbių žvejybos aksesuarų yra ir iš pažiūros labai buitiniai ir kasdieniai dalykai, pavyzdžiui, žibintai, žibintuvėliai ar žiūronai. Žibintai labai naudingi žvejybos entuziastams tamsiuoju paros metu, o žiūronai leis atidžiai apžiūrėti tolimiausius krantus, vandens paviršių, pasirinkti geriausią vietą žvejybai. Žvejojant iš valties ar žiemą nuo ledo, žiūronų pagalba galima išžvalgyti visą akvatoriją ir taip aptikti vietas kur žvejai savo judesiais ir veiksmais išsiduoda, kad pas juos vyksta veiksmas – žuvis kimba, tačiau visada mieliau patiems surasti kibias vietas, o ne priplaukus ar „apgręžus“ nervinti kolegas...

Platus kokybiškų aksesuarų pasirinkimas, pas mus rasite viską, ko jums reikia - žvejybos reikmenis ir aksesuarus, taip pat tūkstančius naudingų smulkmenų žvejybai, kurie jūsų mėgstamą hobį padarys patogiu ir komfortišku,  tinkamai parinkti žvejybos reikmenys ir aksesuarai yra sėkmingos žvejybos garantas! Išsirinkite reikiamus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

 

Įvairūs įrankiai žvejybai

Žirklutės  Fladen 28-18012 Mažos patogios žirklutės, kurios kerpa pinta valą taip pat lengvai, kaip ir paprastą siūlą.

Kaina 2,00 €

  PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

  Nebrangus, kokybiškas markeris "BYRON Marker Floats" 150mm ilgio

  Kaina 3,50 €
   4 spalvos

   Dirbtiniai masalai

   Dirbtinis masalas "Tandem Baits Zig-Balls" 10mm galima naudoti ant kabliuko ar plauko sistemėlei. Jie gali būti naudojami vieni arba derinant kombinacijas su pop-up'ais, kitais boiliais ar dirbtiniais masalais.

   Kaina 3,60 €
    3 spalvos

    Dirbtiniai masalai

    Dirbtinis masalas, plaukiantis kukurūzas "Tandem Baits Signal Clone Corn" įvairiems žvejybos metodams.

    Kaina 3,50 €

     Hayabusa kabliukai

     Legendiniai karpiniai kabliukai L-1 Carp, pagaminti Japonijos kompanijos „HAYABUSA“

     Kaina 3,00 €

      Smulkmenos žvejybai

      Kokybiški žiedeliai (kembrikai) plūdėms fiksuoti, įvairaus diametro ir įvairių spalvų.

      Kaina 1,30 €

       Įvairūs įrankiai žvejybai

       Netraumuojantis žiodiklis plėšrioms žuvims pražiodinti

       Kaina 1,40 €

        Valai ir pavadėliai

        Moderi, šiuolaikiška sistemėlė šoninio pavadėlio tvirtinimui ST-5017, SUNSET Yra trijų dydžių S; M; L. Tinka įvairioms fyderio ar dugninės sistemėlėms montuoti

        Kaina 1,50 €

         Smulkmenos žvejybai

         Ovalios formos SERT stabdis plūdei, juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams.

         Kaina 1,50 €

          Smulkmenos žvejybai

          "Stick" arba cilindro formos SERT stabdis plūdei, juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams. 

          Nuoroda: SEVAF1613SS

          Kaina 1,50 €

           PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

           Markeris PROWESS AILETTES MM 170mm, labai gerai matomas, oranžinės spalvos

           Kaina 3,50 €

            Žvejybos aksesuarai

            Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių). Reguliojamo aukščio, maksimalus aukštis 1,6 m,

            Kaina 67,60 €

             Įvairūs įrankiai žvejybai

             Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

             Kaina 12,50 €

              Įvairūs įrankiai žvejybai

              Patogi minkšta rankena, dviejų ašmenų žirklutės gyvų masalų smulkinimui Garbolino GOFAH0327, jos greitai ir lengvai susmulkina gyvus masalus paversdamos juos stambesnės ar smulkesnės konsistencijose tyre kuri ypač vilioja taikias žuvis.

              Kaina 9,90 €

               Įvairūs įrankiai žvejybai

               Puikus pašaro maišytuvas Garbolino. Daug lengvesnis nei kitų gamintojų. Mažiau apkraunamas jūs ir jūsų suktuvas. GOMAB0010

               Kaina 27,90 €

                Įvairūs įrankiai žvejybai

                Rekomenduojame išbandyti jauko sietus, kurie taps tikru pagalbininkų Jūsų žvejybose. Jauko sietas Garbolino skirtas 17 l ir 18 l kibirams.

                Kaina 13,90 €

                 Įvairūs įrankiai žvejybai

                 Šios mažos replės Fladen žiedams ir valui 28-18011, bet smulkios žiedinės replės yra labai patogios, turi mėlynas plastikines rankenas ir spyruoklinę jungtį.

                 Kaina 6,00 €

                  Vidutinio dydžio kišeninis peilis

                  Vidutinio dydžio kišeninis peilis žvejybai "Angler" 1.3653.72  Jis buvo suprojektuotas ir pagamintas atsižvelgiant į žvejo poreikius, peilyje yra žvynų skustukas ir kabliukų išėmėjas.  Ilgis 91 mm, Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis turintis 19 funkcijų.

                  Kaina 54,00 €

                   Įvairūs įrankiai žvejybai

                   Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 3 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

                   Kaina 3,50 €

                    Įvairūs įrankiai žvejybai

                    Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 4 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

                    Kaina 3,50 €

                     Žvejybos aksesuarai

                     Patogi lanksti ir patvari SUNSET piršto apsauga taps nepakeičiamu aksesuaru žvejams siekiantiems maksimalių užmetimo atstumų galingais metimais. 

                     Kaina 9,50 €

                      Smulkmenos žvejybai

                      Stabdis plūdei su „Rolling Stop Float“ trišakiu suktuku SUNSET Stopper ST-5016. Vienoje pakuotėje yra 4 rinkiniai. Tai puikus aksesuaras pavadėliams prie pagrindinio valo montuoti kai žvejojama šoninio pavadėlio (paternoster) sistema, labai tvirtai fiksuojasi ant valo. 

                      Kaina 1,50 €

                       Neperšlampami maišai ir dėklai

                       Neperšlampamas dėklas Sakura Waterproof Bag 23.5 x 18.5cm skirtas apsaugoti jūsų svarbius dokumentus nuo vandens. viskam, kas turi likti sausa!

                       Kaina 9,20 €

                        Pirštinės žvejybai

                        Neopreninės pirštinės Sert Instinct Neoprene 3F yra pagamintos iš 2 mm storio neopreno, patogesniam naudojimui turi 3 atverčiamus pirštus (nykštį, rodomąjį ir vidurinį)  su sandsarinančiu „Velcro“ lipdukiniu dirželiu riešo srityje.

                        Kaina 18,90 €

                         Šėryklos

                         Šėrykla - Raketa masalui Marlin 15 - 17cm Vidutinio ir didelio dydžio.

                         Kaina 7,50 €

                          Smulkmenos žvejybai

                          Puikios kokybės meškerių dirželis Dragon  su „Velcro“ tvirtinimu, platus, palengvina meškerių laikymą ir gabenimą.

                          Kaina 1,50 €

                           Įvairūs įrankiai žvejybai

                           Svarstyklės elektroninės Robinson 45kg su 1m ilgio integruota rulete.

                           Kaina 13,90 €

                            Smulkmenos žvejybai

                            M dydžio, cilindro formos ROBINSON stabdis, juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo, puikiai tinka feeder'io sistemoms, bet gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams: pvz. plūdinei žvejybai ar pan.  Pagamintas iš aukščiausios kokybės kietos gumos. 

                            Kaina 1,80 €

                             Smulkmenos žvejybai

                             VDE-Robinson Team spalvotų PVC kembrikų rinkinys, plūdžių fiksacijai. Rinkinyje yra 0,8/1,0/1,2/1,5/1,8/2,0 mm skersmens kembrikai.

                             Kaina 1,60 €

                              Smulkmenos žvejybai

                              VDE-Robinson Team skaidrių silikoninių kembrikų rinkinys, plūdžių fiksacijai. Rinkinyje yra 0,3/0,5/0,8/1,0/1,2/1,5mm skersmens kembrikai.

                              Kaina 3,50 €

                               Kilimėliai karpiams

                               Lengvas ir kompaktiškas kilimėlis karpiams Scorpium, matmenys: 80 x 45 x 1 cm, suvyniojamas, todėl patogus transportuoti.

                               Kaina 16,00 €

                                Kilimėliai karpiams

                                Didelis firmos "Prowess" krepšys karpių svėrimui ir laikymui iki žuvis pilnai atsigaus po sugavimo.

                                Kaina 79,00 €

                                 Įvairūs įrankiai žvejybai

                                 Mini žirklutės-replytės su funkcija  mažiems žiedeliams nuimti ar keisti. Pagamintos iš poliruoto veidrodinio nerūdijantąio plieno, 13 cm dydžio.

                                 Kaina 13,50 €

                                  Žvejybos aksesuarai

                                  Patogi lanksti ir patvari SUNSET piršto apsauga taps nepakeičiamu aksesuaru žvejams siekiantiems maksimalių užmetimo atstumų galingais metimais. 

                                  Kaina 5,90 €

                                   Smulkmenos žvejybai

                                   "Stick" arba cilindro formos SUNSET stabdis plūdei, juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams. 

                                   Kaina 1,50 €

                                    Smulkmenos žvejybai

                                    Puikios kokybės meškerių dirželis Dragon  su „Velcro“ tvirtinimu, platus, palengvina meškerių laikymą ir gabenimą.

                                    Kaina 1,20 €

                                     Smulkmenos žvejybai

                                     Cilindro formos ROBINSON stabdis. Stabdis yra juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo, puikiai tinka feeder'io sistemoms, bet gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams: pvz. plūdinei žvejybai ar pan.  Stabdis pagamintas iš aukščiausios kokybės kietos gumos. 

                                     Kaina 1,50 €

                                      Smulkmenos žvejybai

                                      Cilindro formos ROBINSON stabdis. Stabdis yra juodos spalvos, labai gerai užsifiksuoja ant valo, puikiai tinka feeder'io sistemoms, bet gali būti naudojamas ir kitiems žvejybos poreikiams: pvz. plūdinei žvejybai ar pan.  Stabdis pagamintas iš aukščiausios kokybės kietos gumos. 

                                      Kaina 1,80 €

                                       Žvejybos aksesuarai

                                       Žvejo prijuostė GARBOLINO iš kilpinio audinio (frote), dydis 75x50 cm, su medžiaginiu juosmens dirželiu ir logotipu.

                                       Kaina 13,00 €

                                        PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

                                        Nebrangus, kokybiškas rinkinys "BYRON Marker Kit" kurį sudaro 22 cm ilgio žymeklis - plūdė ir 100g svorio markerio svarelis

                                        Kaina 6,90 €

                                         PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

                                         Suktukas su žiedeliu ir greito perkabinimo segtuku bei specialiu antgaliu saugančiu nuo užsimetimų ar susipainiojimo 9380/6 BYRON

                                         Kaina 2,00 €

                                          Smulkmenos žvejybai

                                          Stabdis plūdei silikoninis ST-5018, SUNSET, 3-jų spalvų Tinkamas naudoti ant 0,16 - 0,25 mm storio valo.

                                          Kaina 1,50 €

                                           PVA ir kiti karpinės ir dugninės žvejybos aksesuarai

                                           Markeris PROWESS AILETTES GM 220mm, labai gerai matomas, oranžinės spalvos

                                           Kaina 4,00 €

                                            Žvejybos įrankiai

                                            Žvejybinės žirklės Gerber Processor - Take A Part Shears  

                                            Kaina 63,50 €

                                             Smulkmenos žvejybai

                                             „Method Feeder Push Stop“ yra specializuoti metodo Stoperiai. Jie leidžia labai greitai užblokuoti masalus Puikiai tinka žvejoti su boiliais, granulėmis ir peletėmis. Fluo rožinė spalvos.

                                             Kaina 1,00 €

                                              Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                              Žvejo diržas Sert Instinct Hell’S Belt Šis prisegamas žvejo diržas turi 4 kišenes daiktams laikyti ir vidinę kišenę, kad būtų galima greitai ir lengvai pasiekti priedus.

                                              Kaina 15,30 €

                                               Įvairūs įrankiai žvejybai

                                               Replės žvejybai Sakura lenktos ilgos nosies 28cm „BENT“ kabliukų išėmimo replės. Sulenktos, ilgos nosies replės puikiai tinka „atlaisvinti“ visų rūšių masalus, nes dėl savo dydžio kabliukus galime ištraukti ir iš giliau sunkiai prieinamų vietų.

                                               Kaina 17,80 €

                                                Kilimėliai karpiams

                                                Lengvas ir kompaktiškas kilimėlis karpiams Osmose, matmenys: 95 x 65 x 2,5 cm, sulankstomas, todėl patogus transportuoti.

                                                Kaina 29,00 €
                                                 Žvejo prijuostė GARBOLINO GOMAF1320
                                                 Šiuo metu neturime

                                                 Žvejybos aksesuarai

                                                 Žvejo prijuostė GARBOLINO iš kilpinio audinio (frote), dydis  50 x 40 cm 500 gr su medžiaginiu juosmens dirželiu ir logotipu. Svoris 500 g.

                                                 Kaina 13,50 €

                                                  Filtruoti pagal

                                                  Kaina
                                                  Gamintojai
                                                  Daugiau Mažiau
                                                  Filtruoti