Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox kišeninis peilis - Pioneer X Winter Magic
 • Victorinox kišeninis peilis - Pioneer X Winter Magic
 • Victorinox kišeninis peilis - Pioneer X Winter Magic
 • Victorinox kišeninis peilis - Pioneer X Winter Magic
Victorinox kišeninis peilis - Pioneer X Winter Magic

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox kišeninis peilis - Pioneer X Winter Magic

0.8231.22E1
VICTORINOX
81,90 €
Su mokesčiais

Kišeninis peilis Victorinox „Pioneer X Winter Magic Special Edition 2020“, 93 mm ilgio, 2020 m. Šis kišeninis peilis turi 9 naudingas funkcijas, riboto leidimo (tik 10 000 vnt.) , pilkai melsvas, įkvėptas krištolo skaidrumo žiemos dienų magijos. Be to, yra nuimamas snaigės pakabukas ir elegantiška dovanų dėžutė.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Victorinox kišeninis peilis - Pioneer X Winter Magic

Įkvėptas krištolo skaidrumo žiemos dienų magijos,- kvapą gniaužianti, riboto leidimo serija,- „Pioneer X Winter Magic Special Edition 2020“ kišeninis peilis iš „Victorinox“. Kiekviena snaigė yra unikali - „Victorinox“ šią ypatingą snaigių savybę pavertė nauju, patraukliu „Alox“ modelio kišeniniu peiliu. Snaigių motyvai puošia vėsų, pilkai melsvos spalvos aliuminio korpusą, taip pat yra nuimamas, žavingas snaigės pakabukas, peilis supakuotas elegantiškoje dovanų dėžutėje. Visame pasaulyje pagaminta tik 10 000 vienetų - tai ypatinga galimybė jums turėti mažą žiemos magijos dalelę savo krepšyje ar kišenėje.

Pioneer X yra pirmasis Pioneer serijos Šveicarijos armijos peilis su tiksliomis žirklėmis. Jos puikiai tinka siuntiniams atidaryti, virvelėms nukirpti, straipsniams iškirpti ir atlikti dar daugelį kitokių veiksmų. Jos yra puikus kišeninio peilio, kuriame jau yra universalus plieninis peiliukas, aštrus skardinių atidarytuvas su atsuktuvu  ir daug kitų naudingų įrankių, papildymas. Visus šiuos ir dar daugiau įrankių rasite ploname, gražiai suprojektuotame ir apiformintame, nuostabiai tvirtame ir išskirtinai patvariame korpuse, kurį pamėgo tiek daug žmonių.

 • Išskirtinis žiemos raštas ant  „Alox“ tipo aliminių kriaunų
 • Vidutinio dydžio kišeninis peilis su nuimamu snaigės pakabuku
 • Apribotas, 10 000 vnt. leidimas su dovanų dėžute
 • Ilgis 93 mm
 • Svoris 80 g
 • Funkcijų skaičius: 9

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio ašmenys;
 2. Žirklės;
 3. Skardinių atidarytuvas;
 4. 3 mm pločio mažas atsuktuvas;
 5. Butelių kamščių atidarytuvas;
 6. 7,5 mm pločio plokščias atsuktuvas;
 7. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 8. Yla aštriu kraštu skylėms daryti ir didinti;
 9. Žiedelis raktams;

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Šio peilio dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia, o kartu su pritvirtinamu snaigės pakabuko žavesiu ir elegantiška dovanų dėžute tai yra puikus objektas kolekcionieriams ar tiesiog dovana tinkanti bet kokia proga.