Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Explorer"
Victorinox Peilis "Explorer"

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox Peilis Explorer 1.6703

1.6703
VICTORINOX
48,90 €
Su mokesčiais

Peilis  Victorinox "Explorer" 1.6703 yra vidutinio dydžio kišeninis peilis su didinamuoju stiklu. Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis turi 16 naudingų  funkcijų. Įrankių rinkinyje yra padidinamasis stiklas ir kryžminis "Phillips" atsuktuvas, atraskite pasaulio lobius su "Explorer". 


Vidutinio dydžio kišeninis peilis Victorinox "Explorer" 1.6703 su didinamuoju stiklu

Sveiki atvykę į Šveicarijos karininko peilio pasaulį. Čia, daugiau nei prieš 100 metų prasidėjo Šveicarijos armijos peilio legenda ir šiandien ją tęsia "Explorer“ kišeninis peilis. 16 jo funkcijų sukurta taip, kad peilį galėtų panaudoti ne tik patyrę specialistai, bet ir paprasti žmonės, todėl turėdami šį peilį galite visiškai pasitikėti savimi, - tai funkcijos kokių jums gali prireikti. Tai peilis, kuris padėjo žmonėms visame pasaulyje atlikti begalę paprastų ar sudėtingesnių darbų. Kad ir kur gyvenimas jus benuvestų "Explorer“ visada yra pasiruošęs kasdieniams ir neeiliniams nuotykiams. Atraskite nežinomą vietovę ir pažvelkite į dalykus iš arčiau su "Explorer". Už nuotykius!

 • Peilio ilgis 91 mm
 • Svoris 101 g
 • Korpusas iš nerūdijančio plieno raudonos spalvos kriaunomis pagamintomis iš ABS/Cellidor medžiagos 
 • Funkcijų kiekis 16

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio ašmenys;
 2. Maži ašmenys;
 3. Žirklės;
 4. Daugiafunkcis kabliukas;
 5. Didinamasis stiklas;
 6. Skardinių atidarytuvas;
 7. 3 mm pločio mažas atsuktuvas;
 8. Butelių kamščių atidarytuvas;
 9. 6 mm pločio atsuktuvas;
 10. Kamščiatraukis;
 11. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 12. Rėžtukas su plokščia yla kurioje yra skylutė siūlui įverti;
 13. Kryžminis "Phillips" atsuktuvas 1/2;
 14. Pincetas;
 15. Dantų krapštukas;
 16. Žiedelis raktams.

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Šio "Kariuomenės peilio" dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia.