Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Handyman"
Victorinox Peilis "Handyman"

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox kišeninis Peilis "Handyman" 1.3773

1.3773
VICTORINOX
72,50 €
Su mokesčiais

Victorinox kišeninis Peilis "Handyman" 1.3773 Esminis įrankis „pasidaryk pats“ ekspertams, Šveicariškas kišeninis peilis turintis 24 funkcijas. Komplekte yra pjūklas medžiui, replės, kaltas ir dar daugiau naudingų įrankių.


Vidutinio dydžio kišeninis peilis Victorinox "Handyman" 1.3773

Kompaktiškas kišeninis peilis su daug naudingų funkcijų. Išgirdę žodžius „Swiss Army Knife“ greičiausiai galvojate apie legendinį Šveicarijos karininko peilį nuo kurio viskas ir  prasidėjo, tą legendą tęsia šis "Handyman" klasikinės raudonos spalvos kišeninis peilis. Peilis, kuris padėjo žmonėms visame pasaulyje atlikti begalę paprastų ar sudėtingesnių darbų. Kad ir kur gyvenimas jus benuvestų "Huntsman" visada yra pasiruošęs kasdieniams ir neeiliniams nuotykiams. Jei esate nagingas, kvietimas ar prašymas ką nors sutvarkyti gali ateiti bet kurią akimirką. Taigi, nesvarbu, ar sunkiai dirbate, ar mėgaujatės poilsio minutėmis, "Handyman" peilį visada turėkite šalia. Jo 24 funkcijos visada paruoštos veiklai, taip pat kaip esate pasiruošę ir jūs.

 • Peilio ilgis 91 mm
 • Svoris 155 g
 • Korpusas iš nerūdijančio plieno raudonos spalvos kriaunomis pagamintomis iš ABS/Cellidor medžiagos
 • Funkcijų kiekis 24

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio ašmenys;
 2. Maži ašmenys;
 3. Skardinių atidarytuvas;
 4. 3 mm pločio atsuktuvas; 
 5. Butelių kamščių atidarytuvas;
 6. 6 mm pločio atsuktuvas; 
 7. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 8. Rėžtukas su plokščia yla kurioje yra skylutė siūlui įverti;
 9. Kamščiatraukis;
 10. Žirklės;
 11. Pjūklas medžiui;
 12. Replės;

13. Vielos kirptuvas;
14. Laido užspaudimo įrankis;
15. Dildė nagams;
16. Panagių valiklis;
17. Pjūklas metalui;
18. Dildė metalui;
19. 2,5 mm pločio atsuktuvas;
20. 4 mm kaltas;
21. Daugiafunkcis kabliukas;
22. Pincetas;
23. Dantų krapštukas;
24. Raktų pakabukas.


Vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas "Handyman" lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Šio "Kariuomenės peilio" dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia, jis susidoroja su dauguma užduočių kasdieniame gyvenime. "Handyman" peilis ko gero atstoja visą įrankių dėžę stovinčią namuose ir daro ją beveik nereikalinga.