• Victorinox Peilis "Hustman"
Victorinox Peilis "Hustman"

  Vidutinio dydžio kišeninis peilis

  Victorinox Peilis Huntsman 1.3713 medžioklei

  1.3713
  VICTORINOX
  43,50 €
  Su mokesčiais

  Vidutinio dydžio peilis VICTORINOX "Huntsman" medžioklei ir nuotykiams, 91 mm ilgio, nerūdijančio plieno korpusas, ašmenys ir įrankiai, rankenos kriaunos pagamintos iš ABS / Cellidor medžiagos.  Šveicariškas kišeninis peilis turintis 15 funkcijų.  Prekę atsiimti galite:
  • PPC "Ozas", Vilnius, Ozo g. 18                      
  • Centrinis sandelis, Sudervės g. 8J, Avižieniai, Vilniaus r.
  • PLC "Mega", Kaunas, Islandijos plentas 32
  • PC "Banginis" Klaipeda, Šilutės plentas 35
  • PC "Bruklinas" Šiauliai, Pramonės g. 9                  

  Vidutinio dydžio kišeninis peilis Victorinox "Huntsman"  medžioklei

  Kompaktiškas kišeninis peilis su visomis būtiniausiomis funkcijomis. Puikiai tinka medienos ir virvių pjovimui lipant, žygiuojant ir stovyklaujant.
  Išgirdę žodžius „Swiss Army Knife“ greičiausiai galvojate apie legendinį Šveicarijos karininko peilį nuo kurio viskas ir  prasidėjo, tą legendą tęsia šis "Huntsman" klasikinės raudonos spalvos kišeninis peilis. Peilis, kuris padėjo žmonėms visame pasaulyje atlikti begalę paprastų ar sudėtingesnių darbų. Kad ir kur gyvenimas jus benuvestų "Huntsman" visada yra pasiruošęs kasdieniams ir neeiliniams nuotykiams. 
  Naudodami žirkles ir medžio pjūklą, būsite pasirengę pjauti beveik bet ką. Kai ateis laikas nukrypti nuo praminto kelio, jūsų kišenėje saugiai gulės peilis "Huntsman".

  NEPAKEIČIAMAS PAGALBININKAS POILSIAUJANT: kompaktiškas, funkcionalus ir pasirengęs akis į akį susidurti su bet kokiais nuotykiais. Victorinox Šveicarijos armijos peilių asortimentas buvo įkurtas 1897 m ir vis dar yra naudingumo ir protingo dizaino piktograma.
  PATIKIMA KONSTRUKCIJA: Šveicarijoje pagaminta nerūdijančio plieno konstrukcija, apdaila - ABS/Cellidor medžiaga pasižyminti plonesniu dizainu yra ypač atspari ir patvari.
  KOMPAKTIŠKAS: Pasiimkite šį peilį į savo kasdienius nuotykius, jis neužima papildomos vietos!
  TINKAMAS VISOMS UŽDUOTIMS: Šiame kišeniniame peilyje yra visi išgyvenimo įrankiai praktiškai pritaikomi bet kokioje situacijoje. 
  PATIKIMA KOKYBĖ: Pagaminta Šveicarijoje, „Victorinox“ suteikia viso gyvenimo garantiją medžiagoms ir gamybos defektams! Dar niekada nebuvo taip lengva įsipareigoti visam gyvenimui. 

  • Ilgis 91 mm
  • Svoris 97 g
  • Korpusas iš nerūdijančio plieno raudonos spalvos kriaunomis pagamintomis iš ABS/Cellidor medžiagos.
  • Funkcijų kiekis 15

  Peilio funkcijos:

  1. Vidutinio dydžio ašmenys;
  2. Maži ašmenys;
  3. Medžio pjūklelis;
  4. Žirklės;
  5. Daugiafunkcis kabliukas;
  6. Skardinių atidarytuvas;
  7. 3 mm pločio mažas atsuktuvas;
  8. Butelių kamščių atidarytuvas;
  9. 6 mm pločio atsuktuvas;
  10. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
  11. Rėžtukas su plokščia yla kurioje yra skylutė siūlui įverti;
  12. Kamščiatraukis;
  13. Žiedelis raktams;
  14. Pincetas;
  15. Dantų krapštukas.

  Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Šio mažo "Kariuomenės peilio" dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia.