Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Evoliution 14"
Victorinox Peilis "Evoliution 14"

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox Peilis Evoliution 14 2.3903.E

2.3903.E
VICTORINOX
46,40 €
Su mokesčiais

Victorinox DELEMONT kolekcijos vidutinio dydžio, Šveicarijoje pagamintas, kišeninis peilis "Evolution 14" 2.3903.E  turintis 14 naudingų funkcijų ir ergonomiško dizaino kriaunas. Įrankių komplekte yra žirklės ir kamščiatraukis.


Vidutinio dydžio kišeninis šveicariškas Victorinox peilis "Evolution 14"

DELEMONT kolekciją Victorinox pristatė 2014 m kai įsigijo "Wenger" kompaniją. Šioje kolekcijoje pateikiami geriausi Wenger peilių modeliai pagaminti su Victorinox prekės ženklu. DELEMONT kolekcijoje yra Victorinox nestandartinių dydžių peiliai: 65 mm, 85 mm ir 130 mm ilgio. DELEMONT kolekcija pavadinta Šveicarijos miesto DELEMONT vardu, kuriame buvo įsikūrusi "Wenger" peilių gamykla. Peiliai vis dar gaminami šioje gamykloje, bet dabar jau su Victorinox logotipu. Priimkite pokyčius, tyrinėkite naujus horizontus, kasdien progresuokite... Apie tai ir yra DELEMONT kolekcija. „Evolution 14“ modelis yra tobulas įrankis kasdieniams nuotykiams. Peilis turi specialiai suformuotas ergonomiškas kriaunas kurios suteikia puikų sukibimą ir stabilumą yra 14 naudingų funkcijų kurios jums gali būti reikalingos vienoje ar kitoje situacijoje. Dirbkite greičiau ir lengviau naudodamiesi šia maža evoliucijos dalimi.

Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis turintis 14 naudingų funkcijų ir ergonomiško dizaino kriaunas
Ilgis 85 mm
Svoris 76 g
Funkcijų skaičius: 14 Dirbkite greičiau ir lengviau naudodamiesi šia maža evoliucijos dalimi, kuri telpa jūsų kišenėje.

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio fiksuojami ašmenys;
 2. Skardinių atidarytuvas;
 3. 3 mm pločio atsuktuvas;
 4. Butelių kamščių atidarytuvas;
 5. Fiksuojamas plokščiasis 5 mm pločio atsuktuvas;
 6. Dildė nagams;
 7. Panagių priežiūros priemonė;
 8. Plati plokščia yla su skylute siūlui įverti;
 9. Kamščiatraukis;
 10. Žirklės;
 11. Įrankis laido izoliacijos nuėmimui;
 12. Dantų krapštukas;
 13. Pincetas;
 14. Raktų pakabukas.

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Jo dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia, be to, jis beveik neužima vietos.