Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Evoliution 17"
 • Victorinox Peilis Evoliution 17 2.3913.E
 • Victorinox Peilis Evoliution 17 2.3913.E
 • Victorinox Peilis Evoliution 17 2.3913.E
 • Victorinox Peilis Evoliution 17 2.3913.E
 • Victorinox Peilis Evoliution 17 2.3913.E
 • Victorinox Peilis Evoliution 17 2.3913.E
Victorinox Peilis "Evoliution 17"

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox Peilis Evoliution 17 2.3913.E

2.3913.E
VICTORINOX
43,20 €
Su mokesčiais

Victorinox DELEMONT kolekcijos vidutinio dydžio, Šveicarijoje pagamintas, kišeninis peilis "Evolution 17" 2.3913.E  turintis 15 naudingų funkcijų ir ergonomiško dizaino kriaunas. Įrankių rinkinyje žirklės, pjūklas medienai ir kamščiatraukis.


Vidutinio dydžio, kišeninis  šveicariškas Victorinox peilis "Evolution 17"

DELEMONT kolekciją Victorinox pristatė 2014 m kai įsigijo "Wenger" kompaniją. Šioje kolekcijoje pateikiami geriausi Wenger peilių modeliai pagaminti su Victorinox prekės ženklu. DELEMONT kolekcijoje yra Victorinox nestandartinių dydžių peiliai: 65 mm, 85 mm ir 130 mm ilgio. DELEMONT kolekcija pavadinta Šveicarijos miesto DELEMONT vardu, kuriame buvo įsikūrusi "Wenger" peilių gamykla. Peiliai vis dar gaminami šioje gamykloje, bet dabar jau su Victorinox logotipu. Priimkite pokyčius, tyrinėkite naujus horizontus, kasdien progresuokite... Apie tai ir yra DELEMONT kolekcija. „Evolution 13“ modelis yra tobulas įrankis kasdieniams nuotykiams. Jame yra visos jums reikalingos funkcijos su specialiai suformuotomis ergonomiškomis kriaunomis kurios suteikia puikų sukibimą ir stabilumą. Dirbkite greičiau ir lengviau naudodamiesi šia maža evoliucijos dalimi. Šveicariška kokybė ir gražus dizainas yra pirmas dalykas kuris patraukia jūsų akį kai pasiimate šį peilį. Išskirtinis šio modelio bruožas yra vidutinio dydžio fiksuoami ašmenys.

Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis turintis 15 naudingų funkcijų ir ergonomiško dizaino kriaunas
Ilgis 85 mm
Svoris 89 g
Funkcijų skaičius: 15

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio fiksuojami ašmenys;
 2. Skardinių atidarytuvas;
 3. 3 mm pločio atsuktuvas;
 4. Butelių kamščių atidarytuvas;
 5. Fiksuojamas plokščiasis 5 mm pločio atsuktuvas;
 6. Dildė nagams;
 7. Panagių priežiūros priemonė;
 8. Plati plokščia yla su skylute siūlui įverti;
 9. Kamščiatraukis;
 10. Žirklės;
 11. Pjūklas medienai;
 12. Įrankis laido izoliacijai nuimti;
 13. Dantų krapštukas;
 14. Pincetas;
 15. Raktų pakabukas.

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Jo dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia, be to, jis beveik neužima vietos.