Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Victorinox Peilis "Victorinox red translucent"
Victorinox Peilis "Victorinox red translucent"

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox Peilis My First Victorinox H red translucent

0.2373.T
VICTORINOX
29,70 €
Su mokesčiais

Šis Victorinox kišeninis Peilis My First Victorinox H vidutinio dydžio Kišeninis peilis vaikams, skirtas saugiai pjauti medieną ar atidaryti skardines. Tai yra vidutinio dydžio peilis (8,4 cm), kuris neturi smailių galiukų, tačiau vis tiek labai patogus kasdieniam naudojimui. 

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Victorinox kišeninis Peilis My First Victorinox H 

Kišeninis peilis vaikams, skirtas saugiai pjauti medieną ar atidaryti skardines. Kišeniniai peiliai naudingi daugelyje gyvenimo sričių.
Daugelis vaikų pirmą kartą susiduria su daugiafunkciniu įrankiu, kuris priklauso kam nors iš šeimos narių - galbūt jų mamai ar tėčiui, tad vaikas nori jį išbandyti "kaip suaugęs".

Siekiant užtikrinti jų saugų pirmąjį susitikimą su daugiafunkciniu įrankiu, Šveicarijos kompanija "Victorinox" sukūrė "My First Victorinox" peilį, susidedantį iš naudingų priemonių su daugybe funkcijų.

Vaikai žvelgia į suaugusius su smalsumo ir susižavėjimo jausmu. Ir nenuostabu: mes turime Šveicarijos armijos peilius. Taigi, kai atėjo laikas jaunam jūsų gyvenimui, įsigykite specialiai jiems sukurtą kišeninį peilį „My First Victorinox“. Victorinox paliko devynias funkcijas, kad vaikai galėtų padaryti tai, ką reikia, kad jie būtų saugūs.

Tai yra vidutinio dydžio peilis (8,4 cm), kuris neturi smailių galiukų, tačiau vis tiek labai patogus kasdieniam naudojimui.
Kombinuotas peilis su skardinių ir dangtelių atidarytuvu, atsuktuvu ir replėmis.  Pincetas ir dantų krapštukas sudėti į įrankio rankeną.

  • Peilio ilgis 84 mm
  • Aukštis 14 mm
  • Svoris 45 g

Korpusas Permatomas raudonas
Funkcijų kiekis 9


Rinkinį sudaro

1. didelis peilis "Kombi" suapvalintu galu
2. skardinių atidarytuvas
3. kamščių atidarytuvas su:
4. atsuktuvu
5. laidaskučiu
6. žiedelis raktams
7. pincetas
8. dantų krapštukas
9. medžio pjūklelis