Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas Dragon Guide 8X Rainbow 250 m
 • Valas Dragon Guide 8X Rainbow 250 m
Valas Dragon Guide 8X Rainbow 250 m

  Valai

  Valas Dragon GUIDE 8X RAINBOW 250 m

  24-059670
  DRAGON
  57,00 €
  Su mokesčiais

  Pintas valas pritaikytas jūrinei žūklei, žvejojantiems iš katerių, laivų ar valčių jūrinio "džigingo" metodu. Pagamintas iš 100% antros kartos HPPE aukšto modulio polietileno pluošto, ritinėlyje 250 m spalvoto (rainbow) valo.

  Valas Dragon GUIDE 8X RAINBOW 250 m

  Pintas valas pritaikytas jūrinei žūklei, žvejojantiems iš katerių, laivų ar valčių jūrinio "džigingo" metodu. Pagamintas iš 100% antros kartos HPPE aukšto modulio polietileno pluošto.  Itin atsparus mechaniniams pažeidimams. Valas kas 10 metrų turi skirtingos spalvos atkarpą, tai leidžia žvejui lengviau orientuotis kokiame gylyje gaudoma žuvis. Padidintas atsparumas trinčiai, labai stiprus ir tvirtas, atsparus sūriam vandeniui. Ritinėlyje 250 m rainbow (vaivorykštės) spalvų valo.