Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas GERMINA 1kg
Jaukas GERMINA 1kg

Jaukai karšiams

Jaukas GERMINA Karšiams raudonas sliekų skonio 1-2,5kg

19-0005
GERMINA
2,00 €
Su mokesčiais

GERMINA Karšiams raudonas sliekų skonio jaukų ypatybė yra išplėsta sudedamųjų dalių: praturtinta melasa, kuri suteikia jauko išskirtinumo, bei puikiai padidina skonių ir kvapų savybes, tuo pačiu padidina žuvies aktyvumą žvejyboje, tuo pačiu užtikrina ilgalaikį maitinimąsi.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Jaukas GERMINA Karšiams raudonas sliekų skonio

GERMINA jaukas yra profesionalus mišinys žuvims visų tipų vandenyje.
Naudodami tik aukščiausios kokybės ingredientus, sukūrta linija šiuolaikiniams žvejams, pritaikytas populiariausiams žvejybos būdams ir žuvų rūšims.
GERMINA jaukų ypatybė yra išplėsta sudedamųjų dalių: praturtinta melasa, kuri suteikia jauko išskirtinumo, bei puikiai padidina skonių ir kvapų savybes, tuo pačiu padidina žuvies aktyvumą žvejyboje, tuo pačiu užtikrina ilgalaikį maitinimąsi.