Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Blizgė Fladen Maxximus Flexio Plus Silver/Red, 15 g
Blizgė Fladen Maxximus Flexio Plus Silver/Red, 15 g

  Blizgės

  Blizgė Fladen Maxximus Flexio Plus Silver/Red, 15 g

  32-03321
  FLADEN
  5,10 €
  Su mokesčiais

  "MAXXIMUS Flexio Plus" dėl savo puikių aerodinaminių charakteristikų yra labai toli užmetama blizgė vartiklė su tolygiai paskirstytu svoriu. Aptakios blizgės korpuso formos ir kontrastingos spalvos puikiai tinka bet kokiai plėšriajai žuviai žvejoti. Nesvarbu, ar ieškote ešerių, lydekų, sterkų ar salačių ši daugiabriaunė metalinė konstrukcija kurioje nėra švino yra aiškus nugalėtojas.  Prekę atsiimti galite:
  • PPC "Ozas", Vilnius, Ozo g. 18                      
  • PC "Banginis", Vilnius, P. Lukšio g. 34
  • PC "Vilnius Outlet", Vilnius, V. Pociūno g. 8
  • Centrinis sandelis, Sudervės g. 8J, Avižieniai, Vilniaus r.
  • PLC "Mega", Kaunas, Islandijos plentas 32
  • PC "Banginis" Klaipeda, Šilutės plentas 35
  • PC "Bruklinas" Šiauliai, Pramonės g. 9                  

  Blizgė Maxximus Flexio Plus Silver/Red, 15 g

  "MAXXIMUS Flexio Plus" dėl savo puikių aerodinaminių charakteristikų yra labai toli užmetama blizgė vartiklė su tolygiai paskirstytu svoriu. Aptakios blizgės korpuso formos ir kontrastingos spalvos puikiai tinka bet kokiai plėšriajai žuviai žvejoti. Nesvarbu, ar ieškote ešerių, lydekų, sterkų ar salačių ši, daugiabriaunė metalinė konstrukcija kurioje nėra švino, yra aiškus nugalėtojas. Blizgė dekoruota raudonų taškų linija, apginkluota sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku papuoštu šviesios spalvos musele ir turi papildomą, laisvai ant galinio žiedelio sumontuotą, metalinį lapelį sukeliantį papildomus atspindžius ir vibracijas, o tai dar vienas dirgiklis puikiai provokuojantis plėšrūną atakuoti. Blizgė tinka žvejybai gėlame ir sūriame vandenyje.