


Blizgės
Blizgė Fladen Subbe green/mother of pearl dots 18-24g - tai S formos blizgė iš abiejų pusių dekoruota ryškiomis spalvomis kurių sudėtyje yra perlamutro (mother of pearl), dėl to jos dizainas atrodo įspūdingai, o labai geros balistinės savybės leidžia atlikti maksimaliai tolimus metimus net prieš vėją. Puikus darbas vilioja visas plėšriąsias žuvis.
Blizgė Fladen Subbe green/mother of pearl dots 18-24g - tai S formos blizgė iš abiejų pusių dekoruota ryškiomis spalvomis kurių sudėtyje yra perlamutro (mother of pearl), dėl to jos dizainas atrodo įspūdingai, o labai geros balistinės savybės leidžia atlikti maksimaliai tolimus metimus net prieš vėją. Kadangi korpusas pagamintas iš cinko todėl tinkama žvejybai sekliuose vandenyse. Puikiai vilioja lašišas, šlakius, upėtakius, salačius, lydekas ir kitas plėšriąsias žuvis. Blizgė komplektuojama su aštriu, aukščiausios kokybės VMC trišakiu kabliuku.
GC Arcane yra klasikinė, nuostabiai lydekas viliojanti blizgė. Ji pagaminta iš žalvario, turi pailgo ovalo formą kuri platėja uodegos dalyje, blizgės kūnas, santykiu ~ 2:1, turi rifliuotą struktūrą ir blizgiąją dalį, puikiai, bet skirtingai atspindinčias šviesą. Galima žvejoti silpnoje srovėje arba stovinčiame vandenyje, priklausomai nuo pravedimo greičio blizgės žaismas gali būti labai įvairus. Iš esmės tai plataus diapazono, žemo dažnio judesiai, kuriuos labai mėgsta lydekos.
Blizgė Robinson Fighter 7 efektyvi upėtakių, ešerių, lydekų, salačių, sterkų, stambių šapalų žvejyboje. Ištemptos verpstės formos kūnas su ryškiu, reljefiniu piešiniu ir giliu ovaliu įspaudu ant paviršiaus, lenkta S forma blizgei suteikia savitą, originalų žaismą puikiai viliojantį plėšrūnus.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Toni-Z pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Ši sunki, didelė sukrė idealiai tinka gaudyti visas plėšriąsias žuvis, bet ypač puikiai užsirekomendavo lašišų, šlakių ir salačių žvejyboje. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia sukre lengvai galima suvilioti didelį upėtakį, lydeką, sterką ar kilograminį ešerį.
Švediškos MYRAN Sukrės pasižymi ypač savita konstrukcija ir techninėmis charakteristikomis, turi teisingą geometrinę formą ir apgalvotą lapelio dizainą. Dėl ypatingos svarelių ir lapelių formos šios sukrės skleidžia tik joms būdingo dažnio labai stiprius virpesius viliojančius plėšriąsias žuvis. Sukrė Myran Mira pritaikyta žvejybai srovėje, bet puikiai dirba ir stovinčiame vandenyje. Mažos sukrės idealiai tinka gaudyti pusiau plėšriąsias žuvis srauniuose ir stovinčio vandens telkiniuose. Pasak patyrusių žvejų, žvejojant šia nedidele sukre lengvai galima suvilioti upėtakį, šapalą, salatį, meknę, raudę, ešerį ir net lydeką.
GC Nimble yra klasikinė, nuostabiai visas plėšriąsias žuvis viliojanti blizgė. Ji pagaminta iš žalvario, turi pailgo ovalo formą kuri platėja per vidutį ir vėl siaurėja uodegos dalyje, blizgės kūnas yra lygus, gražiai išgaubtas ir puikiai atspindi šviesą. Galima žvejoti srovėje arba stovinčiame vandenyje, priklausomai nuo pravedimo greičio blizgės žaismas gali būti labai įvairus. Dėl svorio centro, sukoncentruoto arčiau blizgės galinės dalies, Nimble, nepaisant plataus jos profilio, puikiai skrenda ir leidžia patogiai žvejoti tiek sekliame gylyje, tiek gana giliose rezervuaro atkarpose. Apginkluota patikimais, nerūdijančio plieno jungiamaisias žiedeliais ir plieniniu, aštriu, aukščiausios kokybės juodo nikelio (Black Nickel) VMC trišakiu kabliuku.