Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Blizgė Fladen Simris 120mm 26gr
  • Blizgė Fladen Simris 04 120mm
Blizgė Fladen Simris 120mm 26gr

Blizgės

Blizgė Fladen Simris 120mm 26gr

32-0303_02
FLADEN
7,00 €
Su mokesčiais

Blizgė Fladen Simris 120mm 26g. Simris yra fantastiška blizgė skirta velkiavimui jūroje gaudant lašišas ir jūrinius upėtakius - šlakius, sukurta garsaus švedų sportinio meškeriotojo Pelle Karlsson, pasižymi stabiliu darbu net kai velkiaujama dideliu greičiu, puikiai pasiteisina gaudant trofėjines lydekas.

Blizgė Fladen Simris 120mm 26gr

Fladen Simris 120mm 26g yra fantastiška blizgė skirta velkiavimui jūroje gaudant lašišas ir jūrinius upėtakius - šlakius, sukurta garsaus švedų sportinio meškeriotojo Pelle Karlsson, pasižymi stabiliu darbu net kai velkiaujama dideliu greičiu. Optimalus velkiavimo greitis yra 3-5 km/h. Fladen Simris blizgė idealiai tinka velkiavimui tiek su klasikiniu užgilintoju, tiek su "downrigeriu", turi optimaliai lenktą ir išgaubtą formą kuri buvo sukurta tik atlikus daugybę testų, yra rifliuoto paviršiaus ir įdomių spalvų. Be lašišinių rūšių puikiai pasiteisino gaudant trofėjines lydekas.