Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas Robinson Titan Power Ultra Strong 150MT
Valas Robinson Titan Power Ultra Strong 150MT

  Valai

  Valas Robinson Titan Power Ultra Strong 150 m

  58-06970
  ROBINSON
  3,00 €
  Su mokesčiais

  Valas Robinson Titan Power Ultra Strong 150m yra universalus žvejybinis valas rekomenduojamas visų tipų plūdinei žvejybai. Jam būdingas išskirtinis minkštumas ir puikus stiprumas.

  Valas Robinson Titan Power Ultra Strong 150 m

  Valas Robinson Ultra Strong yra universalus žvejybinis valas ir mūsų naujas pasiūlymas žvejams, rekomenduojamas visų tipų plūdinei žvejybai. Labai patvarus, beveik neturi "atminties", atsparus žalingiems UV spinduliams, pilkos spalvos, labai minkštas ir beveik nematomas vandenyje. Tikslus valo skersmens kalibravimas per visą ilgį užtikrina išskirtinį paviršiaus glotnumą dėl to galima atlikti ilgus ir tikslius metimus. Labai stiprus mazguose (rišant būtina sudrėkinti). Ritinėlyje 150m. valo. Pasirinkti galima iš devynių storių, todėl rasite tinkamą žvejojant, tiek vidutines, tiek dideles žuvis. Puikus valas neišrankiems žvejams vertinantiems kokybės ir kainos santykį.