Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Valas Dragon HM69 150m
Valas Dragon HM69 150m

Valai

Valas Dragon HM69 150m

24-13712
DRAGON
7,00 €
Su mokesčiais

Valas Dragon HM69 Fluorakarboninis nailono pluošto struktūros. Labai lygus, švelnus ir elastingas, didelio tankio. Jis jungia šias funkcijas, dėl to valas labai atsparumus mechaniniams pažeidimams.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Hibridinis valas HM69 150m

Fluorakarboninis nailono pluošto struktūros. Labai lygus, švelnus ir elastingas, didelio tankio. Jis jungia šias funkcijas, dėl to valas labai atsparumus mechaniniams pažeidimams. Valas neturi "atminties" ir polinkiu susisukti. HM69 labai tiksliai kalibruotas per visą ilgį. 

Hibridinis valas, panašus į HM80, yra papildomų fluoro - anglies jungčių tradicinėje nailono struktūroje

Itin sklandus, minkštas ir lankstus, didelio tankio, sujungia šias savybes ir padidina atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Labai atsparus mazgams, papildomai sustiprintas, atsižvelgiant į atsparumą stipriems dinaminiams įtempiams, leidžia atlikti labai ilgus metimus su gana sunkiais rinkiniais.

Jis beveik neturi formos atminties, susipainiojimo ir sukimo tendencijų.

HM69 yra itin tiksliai sukalibruotas per visą ilgį, pašalinant vadinamąjį silpnąsias vietas vietinių skersmens pokyčių pavidalu.

Siūlomas šviesiai mėlynos spalvos, ant 150 ir 50 metrų ritės.

„Long Life“ tipo linija (visam sezonui).