Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Peilis Alpino 9,5 cm
  • Peilis Alpino 9,5 cm
Peilis Alpino 9,5 cm

Root

Peilis Alpino 9,5 cm

8-344412
31,00 €
Su mokesčiais

Peilis Alpino 9,5 cm

Funkcionalus gelbėjimo (gelbėjimosi) peilis, titanu padengtas, standartinės formos, nerūdijančio, 440 markės plieno ašmenimis.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Rankenos ilgis:12,5 cm
Ašmenų ilgis: 9,5cm
Bendras ilgis: 22,0 cm
Ašmenų forma: Standartinė
Svoris: 170 g

Puikus ir funkcionalus gelbėjimo (gelbėjimosi) peilis, titanu padengtas, standartinės formos, nerūdijančio, 440 markės plieno ašmenimis iš Herbertz Alpino peilių šeimos. Rankenos kriaunos pagamintos iš tamsaus aliuminio puikiai dera prie juodų, standartinės formos ašmenų ir užtikrina puikų kontaktą su įrankiu darbinio proceso metu. Ašmenys gali būti akimirksniu atlenkiami viena ranka (dešine ar kaire), atlenkti ašmenys tvirtai fiksuojami "Liner Lock" fiksatoriumi. Rankenoje integruotas specialus diržų pjoviklis ir stiklo daužiklis. Peilį galima nešioti ant diržo prisegant jį specialiu spaustuku esančiu ant peilio rankenos. Komplektuojamas su dovanojimo dėžute.