Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Ritės spiningui

Spiningo Ritė Shimano Nasci FB 1000

4-00020
Shimano
96,90 €
Su mokesčiais

Spiningo ritė Shimano Nasci FB 1000 yra puikaus dizaino, labai kokybiška ritė "ultralight" ir "light" spiningavimui ar poledinei žūklei kai žvejojama vidutinio dydžio ir svorio "vibais", "ratlinais" ar kitais masalais. Keturi nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai ir vienas ritininis (momentiškai blokuojantis atbulinį prasisukimą) guolis užtikrina ritės tolygų ir švelnų sukimąsi ir patikimą darbą žvejojant sudėtingiausiomis sąlygomis ar situacijomis. Turi pakankamai galios ir gali be problemų pakovoti su užkibusiomis ypač didelėmis žuvimis.

Ritė Spiningo Ritė Shimano Nasci FB 1000

Nasci FB – pirmoji Shimano ritė kurioje įdiegta Hagane krumpliaračių ir Coreprotect technologijos, šias technologijas prieš tai buvo galima rasti tik pačiuose brangiausiuose Shimano ričių modeliuose. Šie papildymai užtikrina krumpliaračio patikimumą, nepaprastai švelnų ritės sukimąsi ir darbą net pačiomis sunkiausiomis ir atšiauriausiomis sąlygomis. X-Ship padidina rotoriaus sukimosi efektyvumą ir paverčia NASCI FB tobulu įrankiu įvairiausioms žvejyboms gėlame vandenyje. G-Free Body technologija buvo patobulinta ir ritės gravitacinis centras pritrauktas arčiau meškerykočio ir žvejo rankų, todėl užmetimai ir bendras naudojimasis rite bus malonesnis ir patogesnis. Keturi nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai ir vienas ritininis (momentiškai blokuojantis atbulinį prasisukimą) guolis užtikrina ritės tolygų ir švelnų sukimąsi ir patikimą darbą žvejojant sudėtingiausiomis sąlygomis ar situacijomis. Turi pakankamai galios ir gali be problemų pakovoti su užkibusiomis ypač didelėmis žuvimis. NASCI FB išvaizda išskiria ją iš kitų ričių.

Naujausios Shimano technologijos;

  • Hagane Gear – ypač tvirta varomoji pavara;
  • G-Free  Body – maksimalus patogumas;
  • X-Ship krumpliaračio pritraukimo sistema;
  • Core Protect – didelis atsparumas vandens patekimui;
  • 4+1   guoliai.
Modelis Svoris, gr Valo talpa (mm/m) Guoliai  Perdavimo skaičius
FB 1000 215 0.18mm/170m 4+1 5.0:1