Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Ritė spiningui DRAGON FD 1030 iZ
 • Ritė TEAM DRAGON FD1030iZ
 • Ritė TEAM DRAGON FD1030iZ
 • Ritė TEAM DRAGON FD1030iZ
 • Ritė TEAM DRAGON FD1030iZ
 • Ritė TEAM DRAGON FD1030iZ
 • Ritė TEAM DRAGON FD1030iZ
Ritė spiningui DRAGON FD 1030 iZ

Ritės spiningui

Ritė spiningui DRAGON FD 1030 iZ

24-025772
DRAGON
119,60 €
Su mokesčiais

Naujos kartos ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ tikriems spiningavimo ekspertams


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Ritė TEAM DRAGON FD 1030 iZ

„Team Dragon FD iZ“ yra naujos kartos ritė tikriems spininavimo specialistams, pagaminta pagal „Dragon“ specialų užsakymą Japonijos kompanijos „Ryobi Engineering“ gamykloje. Ritės konstruktyvas pagamintas pagal „V“ koncepciją iš duraliuminio - itin lengvo aliuminio lydinio, turinčio ypač gerus stiprumo parametrus. Pavadinimas kilęs dėl rotoriaus rėmelių formos, kurie yra panašūs į raidę V. Ant šių rėmelių yra pritvirtinti lankstai laikantys ritės lankelį, taip pat svarbu žinoti, kad būgnelio "sijonėlis" yra dvigubo cilindro formos ir labai tiksliai bei maksimaliai arti prieina prie rotoriaus, todėl išeliminuota net ir menkiausia valo patekimo po būgneliu tikimybė. Tokia ritės konstrukcija reiškia, kad ji turi keletą svarbių savybių: visų pirma mažesnis jos svoris, tuo pačiu, optimizuota ritės būgnelio forma, dėl to jis tapo labiau talpus. Visa ritė pagaminta pagal CNC technologijas, o tai reiškia, kad visos dalys buvo suprojektuotos, išfrezuotos ir apdirbtos skaitmeniniu būdu, moderniomis gamybos sistemomis. Ritės korpusas ir rotorius pagaminti iš lengvo ir itin patvaraus duraliuminio, labai atsparaus slėgiui ir trinčiai, HEG klasės pavara iš atsparių dilimui metalų - frezuoto žalvario ir duraliuminio. Puikią ritės eigą užtikrina 9 japoniški plieniniai rutuliniai ir 1 ritininis guolis. Ritininis guolis "Infinitive Anti-Reverse" užtikrina momentinį atbulinės eigos blokavimą. Jautrus ir sandarus priekinis daugiadiskinis stabdys su plačiu reguliavimo diapazonu leidžia greitai sureguliuoti ritę pagal traukiamos ir varginamos žuvies pasipriešinimo jėgą. Pagrindinė ritės ašis ir velenas iš nerūdijančio plieno. Lengvas, tuščiaviduris ritės lankelis yra itin tvirtas, pagamintas iš legiruotojo plieno, turi "Long-life" spyruoklę ir puikų fiksavimo užraktą atlenktoje padėtyje, dėl to, metimo metu niekada netikėtai neužsilenkia. Didelis valo vediklis iš kieto metalo su rutuliniu guoliu, padengtas titano nitritu neleidžia valui susisukti ir taip prailgina jo naudojimo laiką. Profiliuotas duraliuminio būgnelis kurio darbinis kraštas padengtas titano nitritu sumažina trintį ir leidžia atlikti maksimaliai tolimus metimus. Ritės sukamoji rankena ištekinta iš duraliuminio yra prisukama sriegiu turi ergonomišką rankenėlę iš aukštos kokybės EVA medžiagos. Pilnas visų besisukančių elementų kompiuterinis balansavimas užtikrina nepriekaištingą ritės eigą ir darbą. Korpuso sandarumas užtikrina apsaugą nuo korozijos, neleidžia patekti teršalams į ritės vidų, o tuo pačiu ir mechanizmą, įskaitant mokrosmopines smėlio daleles ir smulkius jūros druskos kristalus.

Puikus išorinis dizainas, konstrukcijos tobulumas, preciziškai kokybiškas surinkimas ir naudojamų medžiagų kokybė "TEAM DRAGON FD 1030iZ" ritę daro viena iš geriausių ir geidžiamiausių žvejybinių ričių, siūlomų pasaulinėse rinkose!

Funkcijos

 • Svoris, g: 331
 • Guolių kiekis: 9+1
 • Būgnelio talpa, mm/m: 0,30 / 230
 • Perdavimo skaičius: 5,2:1
 • Ritės dydis: 3000
 • Maksimali traukimo galia, kg: 11