• Minkštas masalas su Čeburaška 10g Swimy Galfion Fat Shad 120mm
 • Minkštas masalas su Čeburaška 10g Swimy Galfion Fat Shad 120mm
Minkštas masalas su Čeburaška 10g Swimy Galfion Fat Shad 120mm

  Minkšti masalai

  Silikoninis masalas su Čeburaška, 10 g, Swimy Galfion Fat Shad, 120 mm

  27-21013_CS
  Swimy
  2,70 €
  Su mokesčiais

  SWIMY GALFION FAT SHAD komplektuojamas su 10 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

  Silikoninis masalas Swimy Galfion Fat Shad 120mm+Čeburaška 10gr 5vnt.

  SWIMY GALFION FAT SHAD yra apvalios kūno formos silikoninė žuvytė pagaminta iš itin minkštos, bet patvarios medžiagos. Kad būtų patrauklesnė, ji, naudojant specialias technologijas, yra pagardinta ir netgi impregnuota įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Pastebėta, kad, kol supranta apgaulę, žuvis "valgomą" silikoninį masalą kiek ilgiau laiko burnoje, o tai suteikia daugiau šansų sėkmingai ją pakirsti ir sugauti. 

  SWIMY GALFION FAT SHAD komplektuojamas su 10 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Dėl minkštos medžiagos ovali masalo uodega labai gerai juda tiek skęstant, tiek naudojant įvairius pravedimo būdus ir technikas ir skleidžia vidutinės amplitudės vidutinio dažnio vibracijas, bet svarbiausia, "Galfion Shad" jas išlaiko net esant lėtam pravedimo greičiui. Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

  • Masalo tipas: Riperis (Fat Shad), "valgomas" silikonas
  • Silikoninio masalo ilgis: 120mm
  • Sukomplektuoto masalo ilgis: 140 mm
  • Svarelio "čeburaška" svoris:  10 g
  • Ofsetinio kabliko dydis: 4/0
  • Pakuotėje 5 vnt.