Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Guminukai Sakura Gobygo Shad 85mm
 • Guminukai Sakura Gobygo Shad 85mm
 • Guminukai Sakura Gobygo Shad 85mm
 • Guminukai Sakura Gobygo Shad 85mm
 • Guminukai Sakura Gobygo Shad 85mm
 • Guminukai Sakura Gobygo Shad 85mm
Guminukai Sakura Gobygo Shad 85mm

  Guminukai žvejybai

  Silikoninių masalų rinkinys Sakura Gobygo 85mm

  27-20002_CW1
  SAKURA
  7,00 €
  Su mokesčiais

  Silikoninis masalas Sakura „Gobygo“ priskiriamas "Swimbait Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelęŠis riperis labai patinka ešeriams ir starkiams, upėtakiams ir lydekoms! Atraskite naujus dydžius ir pasirinkite tinkamas spalvas atsižvelgdami į vandens skaidrumo lygį.

  Silikoninių masalų rinkinys Sakura Gobygo Swimbail Shad 85mm

  Silikoninis masalas Sakura „Gobygo“ priskiriamas "Swimbait Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelęŠis riperis labai patinka ešeriams ir starkiams, upėtakiams ir lydekoms! Atraskite naujus dydžius ir pasirinkite tinkamas spalvas atsižvelgdami į vandens skaidrumo lygį. Dėl tikroviškos, sudėtingos, plataus korpuso struktūros ir dvigubo tankio silikono jis yra vienas išskirtinių, labai tikroviškų minkštųjų masalų, o jo plaukimo judesiai yra tiesiog stulbinantys. Įmirkytas vėžiagyvių atraktoriumi ir lengvai pasūdytas, tai tikras skanėstas visiems vandens plėšrūnams! Sakura sukūrė Jums keturias komplektų versijas, kuriose skirtingų spalvų ir dviejų dydžių silikoniniai Gobygo masalai. 

  Gobygo Swimbait Shad, dydis 85mm: viename rinkinyje yra 6 silikoniniai masalai (po 2 vnt. 3-jų skirtingų spalvų)

  Spalvų paletė natūralioje šviesoje ir apšvietus UV spinduliais:

  CW1 (CLEAR WATER PACK 1) rinkinys:

  CW2 (CLEAR WATER PACK 2) rinkinys:

  DW1 (DARK WATER 1) rinkinys:

  DW2 (DARK WATER PACK 2) rinkinys: