Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Swimy

Vobleriai Swimy

Vobleriai Swimy Popper - 65mm vedžiokite masalą, kaip šuniuką! Itin aštrūs kabliukai. Plaukiojantis - universalus.

Kaina 6,30 €

Vobleriai Swimy

Vobleriai Swimy Bug Crank 28F idealu žvejojant upėtakius, šapalus, ešerys, lydekas. Labai galingas žaidimas su miniatiūriniu dydžiu ir svoriu

Kaina 7,50 €

Vobleriai Swimy

„Swimy Cricket Crank 37 mm 2 gr“ yra įvairių spalvų. Išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį voblerį. Plaukiojantis vobleris imituojantis žiogą. Puikiai tinka žvejoti šapalus, upėtakius, ešerius. 

Kaina 7,50 €

Vobleriai Swimy

„Swimy 55mm 12g Frog“ yra idealus viršvandeninis vobleris, kuris imituoja varles, kurio jums reikia lydekų masalų arsenale. Galima rinktis įvairių spalvų masalų.

Kaina 7,40 €

Minkšti masalai

Minkštas masalas Swimy Pompei Shad 100 mm+Čeburaška 7gr 5vnt.  puikus iš anksto sumontuotas minkštas masalas su svoriu, pritvirtintas ant šarnyrinio švino. ir suklastotu Teksaso stiliumi.

Kaina 10,50 €

Minkšti masalai

Minkštas masalas Swimy Pompei Shad 125 mm+Čeburaška 10gr 5vnt.  puikus iš anksto sumontuotas minkštas masalas su svoriu, pritvirtintas ant šarnyrinio švino. ir suklastotu Teksaso stiliumi.

Kaina 12,50 €

Minkšti masalai

Minkštas masalas Swimy Galfion Fat Shad 120mm+Čeburaška 10gr 5vnt.  puikus iš anksto sumontuotas minkštas masalas su svoriu, gofruotu kūnu, pritvirtintas ant šarnyrinio švino. ir suklastotu Teksaso stiliumi.

Kaina 13,50 €