Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Swimy

Vobleriai Swimy

Vobleriai Swimy Popper F65 mm ilgio, 8 g svorio. Šis poperis pasitarnaus kai žvejosite povandenine augmenija apaugusiose žūklės vietose, turėdami šį paviršinį voblerį puikiai išžvalgysite tarp žolių sąžalynų esančias švarias vandens akis ir plotus kur vandens augalija ne tokia tanki. Puikus, triukšmingas paviršinis masalas viliojantis povandeninių džiunglių gyventojus.

Kaina 6,30 €

  Vobleriai Swimy

  Vobleriai Swimy Bug Crank 28F idealūs žvejojant upėtakius, šapalus, dideles raudes, ešerius ir net lydekas. Labai patraukli veiksena, miniatiūrinis dydis ir svoris.

  Kaina 7,50 €

   Vobleriai Swimy

   „Swimy Cricket Crank 37 mm 2 gr“ yra įvairių spalvų. Išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį voblerį. Plaukiojantis vobleris imituojantis žiogą. Puikiai tinka žvejoti šapalus, upėtakius, ešerius. 

   Kaina 7,50 €

    Vobleriai Swimy

    „Swimy  Frog“ yra idealus paviršinis masalas savo išvaizda labai panašus į varlę, jo jums tikrai prireiks norint sėkmingai žvejoti lydekas užžėlusiuose vandens telkiniuose, ilgis 55 mm, svoris 12g, yra penkios, labai realistiškos spalvos.

    Kaina 7,40 €

     Minkšti masalai

     SWIMY POMPEI SHAD komplektuojamas su 7 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

     Kaina 2,10 €

      Minkšti masalai

      SWIMY POMPEI SHAD komplektuojamas su 10 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

      Kaina 12,50 €

       Minkšti masalai

       SWIMY GALFION FAT SHAD komplektuojamas su 10 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

       Kaina 13,50 €

        Riperiai

        Riperis Swimy Galfion Fat Shad 5 g yra puikus iš anksto pritvirtintas minkštas masalas, turintis svorį ant masalo priekio ir yra pritvirtintas Teksaso stiliaus būdu. Tai leidžia išmesti šį riperį piktžolėtose ar vietose ieškant alkanų plėšrūnų ir nesijaudinti, kad masalas užsikabins už augmenijos. Riperį įsigyti galima kelių spalvų.

        Kaina 2,10 €

         Filtruoti pagal

         Kategorijos
         Kaina
         Filtruoti

         Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika