Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Liemenė žvejui Dragon Street Fishing Tech
  • Liemenė žvejui Dragon Street Fishing Tech
  • Liemenė žvejui Dragon Street Fishing Tech
  • Liemenė žvejui Dragon Street Fishing Tech
Liemenė žvejui Dragon Street Fishing Tech

Liemenės žvejybai

Liemenė žvejui Dragon Street Fishing Tech CHR-98-13-005

24-89067
DRAGON
55,50 €
Su mokesčiais

Liemenė žvejui STREET FISHING TechVest liemenė su keičiamais DRAGON dėžutėmis CHR-98-13-005 Liemenė skirta žvejams, kurie su savimi pasiima labai mažai įrangos karštomis dienomis. 


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

STREET FISHING TechVest liemenė su keičiamais DRAGON dėžutėmis CHR-98-13-005

Liemenė skirta žvejams, kurie su savimi pasiima labai mažai įrangos karštomis dienomis. Liemenėje nėra klasikinės nugaros dalies, kurią pakeitė patogūs reguliuojami pečių dirželiai, sujungti su juosmeniu į trikampį - šie du elementai (pamušalas neoprenas) puikiai stabilizuoja liemenę ir gerai paskirsto svorį. Ypač pagrindinį vaidmenį vaidina storas neoprenas išklotas „jungas“ teisingai paskirstant svorį ir sumažinant nuovargio jausmą pečiuose. Žvejoti karštą dieną jis puikiai išlaiko refleksus ir pasitenkinimą žvejyba, kūno vėdinimas.

Visi diržai yra labai tvirti ir platūs, tuo pačiu metu reguliuojami, dėl kurių vieno dydžio liemenę kiekvienas žvejys pritaikys prie kūno formos.

Liemenėje yra 10 kišenių, įskaitant tvirtą dėklą poliarizuotiems akiniams kairiosios kišenės išorėje, mažoje dešinėje kišenėje, nuimamas atvartas dirbtiniui masalui (kišenėje yra dangtelis nuo aštrių kabliukų), dešinėje didelėje kišenėje.

Keičiami užtrauktukai, 2 viršutinės kišenės su atidarymo ribotuvais. Be to, liemenė ant protektoriaus turi 2 karabinus, 2 kabliukus.

  • Matmenys (ilgis / aukštis): 46 x 50 cm.
  • Svoris: 720 gr.
  • Dydis: universalus