Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Liemenės žvejybai

Žvejo liemenė Dragon Street Fishing Vest Tech

24-28063
DRAGON
89,90 €
Su mokesčiais

Liemenė pagaminta iš labai tvirtos medžiagos ir patikrintų komponentų, kurie garantuoja ilgaamžį naudojimą daugelį sezonų. Modernūs sprendimai leidžia didesniuose skyriuose patogiai laikyti žūklės įrankius. Liemenė skirta tiems meškeriotojams, kurie vertina komfortą ir aukštą kokybę.


Žvejo liemenė Dragon DGN Tech-Pack

Liemenė pagaminta iš labai tvirtos medžiagos ir patikrintų komponentų, kurie garantuoja ilgaamžį naudojimą daugelį sezonų. Modernūs sprendimai leidžia didesniuose skyriuose patogiai laikyti žūklės įrankius. Liemenė skirta tiems meškeriotojams, kurie vertina komfortą ir aukštą kokybę.

Liemenė pasižymi puikiomis funkcinėmis savybėmis.

- Pagaminta vieno universalaus dydžio, o dėl to, kad yra reguliuojami pečių ir šoniniai diržai, liemenę galima lengvai pritaikyti, kad tiktų įvairaus sudėjimo ir ūgio žvejams.

- Liemenė gerai paskirsto žūklės įrangos svorį, leidžiančią ilgai jaukiai žvejoti, o teisingai uždėtos kišenės, net ir užpildytos, netrukdo nei mesti, nei atlikti įvairias jaukų animavimo meškere metodikas.

- Platus pečių diržas turi ypač minkštą paminkštinimą, o specialus drėgmę išstumiantis tinklinis audinys dar labiau pagerina ventiliaciją įtemptose vietose. Liemenės pamušale ir nugaroje naudojamas tinklinis audinys labai pagerina meškeriotojo patogumą šiltųjų mėnesių metu.

Bendri matmenys: 50x54 cm

Svoris: 1320 g