Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Liemenės žvejybai

Žvejo liemenė Dragon DGN Tech-Pack

24-28062
DRAGON
69,90 €
Su mokesčiais

Puikios talpos daugiafunkcinė liemenė, turinti 20 kišenių – dvi iš jų talpina didesnius daiktus. Liemenė turi du dirželius, kurių dėka galima reguliuoti jos dydį.


Žvejo liemenė Dragon DGN Tech-Pack

Puikios talpos liemenė, turinti 20 kišenių – dvi iš jų talpina didesnius daiktus. Liemenė turi du dirželius, kurių dėka galima reguliuoti jos dydį.

Liemenė pasižymi puikiomis funkcinėmis savybėmis.

- Pagaminta vieno universalaus dydžio, o dėl to, kad yra reguliuojami pečių ir šoniniai diržai, liemenę galima lengvai pritaikyti, kad tiktų įvairaus sudėjimo ir ūgio žvejams.

- Liemenė gerai paskirsto žūklės įrangos svorį, leidžiančią ilgai jaukiai žvejoti, o teisingai uždėtos kišenės, net ir užpildytos, netrukdo nei mesti, nei atlikti įvairias jaukų animavimo meškere metodikas.

- Platus pečių diržas turi ypač minkštą paminkštinimą, o specialus drėgmę išstumiantis tinklinis audinys dar labiau pagerina ventiliaciją įtemptose vietose. Liemenės pamušale ir nugaroje naudojamas tinklinis audinys labai pagerina meškeriotojo patogumą šiltųjų mėnesių metu.

- Liemenėje yra dvidešimt kišenių. Pagrindinėse kišenėse yra pakankamai talpios ir leidžiančios patogiai laikyti populiariausias žvejybos dėžutes. 

Bendri matmenys: 50x57 cm

Svoris: 765 g