Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Žvejo liemenė Golden Catch spiningistui
  • Žvejo liemenė Golden Catch spiningistui
  • Žvejo liemenė Golden Catch spiningistui
  • Žvejo liemenė Golden Catch spiningistui
Žvejo liemenė Golden Catch spiningistui

Liemenės žvejybai

Žvejo liemenė Golden Catch spiningistui

15-0500
Golden Catch
74,90 €
Su mokesčiais

Gamintojas: GOLDEN CATCH

Paskirtis: muselinė meškere, spiningavimas

Sezonas: žiema, vasara, pusiau sezonas

Tipas: Žvejybos liemenės


Žvejo liemenė Golden Catch spiningistui

Smėlio spalvos spiningavimo liemenė patikrinta ir gerai įvertinta. Naujiena pateikiama spininguojančių ir muselinių žvejų pamėgta garstyčių-smėlio spalva, išsiskirianti maskuojančiomis savybėmis ir praktiškumu (šiek tiek purvina ir nešildo saulėje).  Liemenės detalės išlaikė laiko išbandymą,  patobulinti apsauginiai užtrauktukai su lengvai suimamais diržais. Naujo tipo užtrauktukas yra patogus naudoti ir geriau apsaugo kišenių turinį lietaus metu.

Liemenė pasižymi puikiomis funkcinėmis savybėmis.

- Pagaminta vieno universalaus dydžio, o dėl to, kad yra reguliuojami pečių ir šoniniai diržai, liemenę galima lengvai pritaikyti, kad tiktų įvairaus sudėjimo ir ugio žvejams.

- Liemenė gerai paskirsto žūklės įrangos svorį, leidžiančią ilgai jaukiai žvejoti, o teisingai uždėtos kišenės, net ir užpildytos, netrukdo nei mesti, nei atlikti įvairias jaukų animavimo meškere metodikas.

- Platus pečių diržas turi ypač minkštą paminkštinimą, o specialus drėgmę išstumiantis tinklinis audinys dar labiau pagerina ventiliaciją įtemptose vietose. Liemenės pamušale ir nugaroje naudojamas tinklinis audinys labai pagerina meškeriotojo patogumą šiltuoju mėnesiu metu.

- Liemenės priekyje yra daugiau nei dvidešimt kišenių ir dešimt skyrių su užtrauktukais.

Pagrindinėse kišenėse yra pakankamai pajėgumų patogiai laikyti populiariausias žvejybos dėžutes. Didelėse priekinėse kišenėse yra nuimamos putplasčio plokštės, kad būtų galima prikrauti masalus. Keturi įmontuoti diržo įtraukimo įtaisai ir specialios kišenės, esančios viena šalia kitos, patikimai pritvirtina žvejybos įrankius, leidžiančius greitai ir patogiai jais naudotis viena ranka. Puikią liemenės ergonomiką papildo patikimai pritvirtinti D žiedai su pasukamomis kilpomis ir „Velcro“ dirželiais.

Žvejo liemenės gale yra du dideli skyriai. Didelė kišenė su užtrauktuku idealiai tinka laikyti termosą (0,8 l), butelį vandens ar maisto atsargas. Taip pat gale yra didžiausias liemenės skyrius - didelė vėdinama kišenė, tinkanti laikyti pakankamai didelių gabaritų drabužius. Viršutinėje galinėje liemenės dalyje yra patikimas tvirtinimas, leidžiantis pritvirtinti nusileidimo tinklą karabinais ar magnetais.

Bendri matmenys: 55x44x8 / 44x60x4 cm