Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Melasa Tandem Baits Master Mix 500ml
  • Melasa Tandem Baits Master Mix 500ml
  • Melasa Tandem Baits Master Mix 500ml
  • Melasa Tandem Baits Master Mix 500ml
Melasa Tandem Baits Master Mix 500ml
  • −20%

Kvapai žvejybai

Melasa Tandem Baits Winner Master Mix 500ml

11-0090
Tandem Baits
3,70 €
2,96 €
Su mokesčiais

Jauko priedas Melasa, į sudėtį įtraukti atraktoriai, kvapiosios medžiagos, medžiagos, skatinančios medžiagų apykaitą žuvies organizme, taip pat junginiai, skatinantys maisto vartojimą ir didinantys alkio jausmą.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Jauko priedas melasa Tandem Baits Winner Master Mix 500ml

Melasa, kaip žvejybos priedas, šturmavo žvejybinę rinką jau seniai. Beveik kiekviena save gerbianti įmonė siūlo šį produktą. Kompanija "Tandem Baits" stengdamasi patenkinti žvejų lūkesčius nusprendė šiek tiek pralenkti konkurentus ir siūlo produktą, kurio kokybė kitiems yra nepasiekiama. "Tandem Baits" melasa buvo sukurta beveik steriliomis sąlygomis, esant aukščiausiems mikrobiologiniams parametrams, tokiomis sąlygomis, kurios užtikrintų nuolatinį gaminio kokybės pakartojamumą. Buvo išgautos pageidaujamos fizines savybes - nepaisant didelio tankio, produktą lengva užpilti, jis praturtintas „Winner Master Mix“ priedais, kurie daro didelę įtaką žuvų viliojimo funkcijoms. Į melasos sudėtį įtraukti atraktoriai, kvapiosios medžiagos, medžiagos, skatinančios medžiagų apykaitą žuvies organizme, taip pat junginiai, skatinantys maisto vartojimą ir didinantys alkio jausmą. Melasa yra tirštas skystis, kuris dera su vandeniu (lengvai skiedžiasi ir tirpsta jame), o kadangi naudojami natūraliūs konservantai, jie iki minimumo sumažina produkto sugedimo procesus.

Melasos "Winner Master Mix“ naudojimas jauko mišinyje žymiai padidina jo efektyvumą, suteikdamas jaukui išskirtinai originalų ir optimalų skonį. Be to, melasa  yra puiki skonio ir aromatinių medžiagų skleidėja, ją ypač verta naudoti intensyvios  žvejybos vandens telkiniuose.

Šių metų pasiūlyme yra  melasa, skirta atskiroms žuvų rūšims, taip pat skonio melasa, kuri leis jums sukurti savo firminio jauko kompozicijas.

Plastmasiniame butelyje 500ml itin kokybiškos melasos.