Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Priedas jaukams-aromatas Genlog Chlebek Belgijski Fluo-Mix 300g
  • Jaukų priedas-aromatas Genlog Chlebek Belgijski Fluo-Mix 300g
Priedas jaukams-aromatas Genlog Chlebek Belgijski Fluo-Mix 300g

Kvapai žvejybai

Jaukų priedas-aromatas Genlog Chlebek Belgijski Fluo-Mix 300g

19-0387
GENLOG
3,00 €
Su mokesčiais

GENLOG Number One Components“ 300 g belgiškos duonos dribsniai yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus.


Jaukų priedas-aromatas Genlog Chlebek Belgijski Fluo-Mix 300g

„GENLOG Number One Components“ 300 g belgiškos duonos dribsniai yra aukščiausios kokybės priedas, skirtas gaminti savo mišinius ir praturtinti jaukus. Belgiška duona - ypatinga duona, skirta maltinukams, praturtinta skoniu ir aromatu, spalvotas fluo raudonai ir geltonai. Tai labai efektyviai traukia žuvis. Puikus košių ingredientas nemaitinančioms žuvims. Mes rekomenduojame šį produktą visiems meškeriotojams.

Genlog komponentai gali būti naudojami tiek kaip paruoštų jaukų mišinių priedai, tiek kuriant savo jaukų masalų mišinius.