Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • KamadoClub Junior Pusiniai karščio deflektoriai, 2 vnt
KamadoClub Junior Pusiniai karščio deflektoriai, 2 vnt
  • Nauja

KamadoClub kepsninių dalys

KamadoClub Junior Pusiniai karščio deflektoriai, 2 vnt

KamadoCLUB
19,99 €
Su mokesčiais

Aukštos kokybės KamadoClub Junior pusinis karščio deflektorius leis eksperimentuoti su maistu. Keraminio karščio deflektoriaus paskirtis - apsaugoti maisto produktus nuo tiesioginės kaitros.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

KamadoClub PRO/PRO2 Puodų laikiklis

Profesionalūs šefai žino, kad tradicinis kepimas ir rūkymas yra ne vieninteliai būdai paruošti maistą ant žarijų. Su KamadoClub kepsnine galėsite paruošti viską: traškią vištieną, keptą bei rūkytą kalakutą, skrudintas daržoves ir daug kitų patiekalų. Ir visa tai dėka specialių KamadoClub priedų!

Aukštos kokybės KamadoClub Junior pusinis karščio deflektorius leis eksperimentuoti su maistu. Keraminio karščio deflektoriaus paskirtis - apsaugoti maisto produktus nuo tiesioginės kaitros. Įdėkite vieną pusinį KamadoClub Junior karščio deflektorių ant kepimo grotelių laikiklio ir eksperimentuokite! Galite naudoti vienoje pusėje karščio deflektorių, o kitoje, pvz; kepti tiesioginėje kaitroje. Rezultatai bus nepakartojami! Su KamadoClub Junior pusiniu karščio deflektoriumu Jūsų patiekalai virs tikru, nepamirštamo skonio, šedevru!

Pusinių KamadoClub Junior karščio deflektorių ypatybės:

  • Aukštos kokybės keramika
  • Ilgaamžiškumas
  • Komplektuojami 2 vnt pusinių deflektorių