Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • KamadoClub PRO/PRO2 pusinės grotelės Nerūdijančio plieno , 1vnt
KamadoClub PRO/PRO2 pusinės grotelės Nerūdijančio plieno , 1vnt

KamadoClub kepsninių dalys

KamadoClub PRO/PRO2 pusinės grotelės Nerūdijančio plieno , 1vnt

KamadoCLUB
14,99 €
Su mokesčiais

Aukštos kokybės KamadoClub nerūdijančio plieno grotelės suteiks daugiau laisvės ir erdvės Jūsų kepimams! 


Nerūdijančio plieno pusinės grotelės

Profesionalūs šefai žino, kad tradicinis kepimas ir rūkymas yra ne vieninteliai būdai paruošti maistą ant žarijų. Su KamadoClub kepsnine galėsite paruošti viską: traškią vištieną, keptą bei rūkytą kalakutą, skrudintas daržoves ir daug kitų patiekalų. Ir visa tai dėka specialių KamadoClub priedų!

Aukštos kokybės KamadoClub nerūdijančio plieno grotelės suteiks daugiau laisvės ir erdvės Jūsų kepimams! Naudokite groteles norėdami rūkinti didelius kiekius maisto produkų: šonkaulių, kiaulienos produktų, žuvies produktų. Kepkite ant papildomų grotelių daržoves, sūrius, vaisius. Patogios papildomos grotelės suteiks daugiau galimybių ir atvers daugiau kepimo erdvių vienu kartu!

Nerūdijančio plieno grotelių ypatybės:

  • Aukštos kokybės nerūdijantis plienas
  • Ilgaamžiškumas
  • Patogumas
  • Kepimo erdvės padidinimas
  • Suderinamos su PRO ir PRO 2 modeliais