Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • KamadoClub PRO/PRO2 Pusinis karščio deflektorius, 38 cm
  • KamadoClub PRO/PRO2 Pusinis karščio deflektorius, 38 cm
  • KamadoClub PRO/PRO2 Pusinis karščio deflektorius, 38 cm
KamadoClub PRO/PRO2 Pusinis karščio deflektorius, 38 cm

KamadoClub kepsninių dalys

KamadoClub PRO/PRO2 Pusinis karščio deflektorius, 38 cm

KamadoCLUB
9,99 €
Su mokesčiais

Aukštos kokybės KamadoClub pusinis karščio deflektorius leis eksperimentuoti su maistu. Keraminio karščio deflektoriaus paskirtis - apsaugoti maisto produktus nuo tiesioginės kaitros. Įdėkite pusinį KamadoClub karščio deflektorių į 2-jų zonų kepimo sistemą ir eksperimentuokite!


KamadoClub PRO/PRO2 Puodų laikiklis

Profesionalūs šefai žino, kad tradicinis kepimas ir rūkymas yra ne vieninteliai būdai paruošti maistą ant žarijų. Su KamadoClub kepsnine galėsite paruošti viską: traškią vištieną, keptą bei rūkytą kalakutą, skrudintas daržoves ir daug kitų patiekalų. Ir visa tai dėka specialių KamadoClub priedų!

Aukštos kokybės KamadoClub pusinis karščio deflektorius leis eksperimentuoti su maistu. Keraminio karščio deflektoriaus paskirtis - apsaugoti maisto produktus nuo tiesioginės kaitros. Įdėkite pusinį KamadoClub karščio deflektorių į 2-jų zonų kepimo sistemą ir eksperimentuokite! Galite naudoti vienoje pusėje karščio deflektorių, o kitoje, pvz; pusines KamadoClub ketaus groteles! Rezultatai bus nepakartojami! Su KamadoClub pusiniu karščio deflektoriumu Jūsų patiekalai virs tikru, nepamirštamo skonio, šedevru!

Pusinio KamadoClub karščio deflektoriaus ypatybės:

  • Aukštos kokybės keramika
  • Ilgaamžiškumas
  • Suderinamas su 2-jų zonų kepimo sistema