Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • KAMADO CLUB JUNIOR, kepsninė, juoda
 • KAMADO CLUB JUNIOR, kepsninė, juoda

KamadoCLUB JUNIOR, kepsninės

KAMADO CLUB JUNIOR, kepsninė, juoda

760111
KamadoCLUB
379,00 €
Su mokesčiais

Kamado Club JUNIOR – atnaujintas keraminės kepsninės modelis pasižymintis ypač funkcionalia kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ir dvigubu grotelių laikikliu, kuriame patogiai telpa riebalų surinkimo indas.

 • Atnaujintas DiamondCut dizainas
 • Ypač stora korpuso keramika
 • 41 cm skersmuo

Kamado Club KEPSNINĖS


Kamado Club JUNIOR – atnaujintas keraminės kepsninės modelis

 • Gamintojas: KAMADOCLUB
 • Skersmuo: 41 cm
 • Kepimo grotelių skersmuo: 34 cm
 • Daugiafunkcinė dviejų zonų kepimo sistema: Taip
 • Uždangalas: Taip
 • Keraminis karščio deflektorius: Taip
 • Žnyplės grotelėms: Taip
 • Pelenų žarsteklis: Taip
 • Kepsninės kojelės: Taip
 • Kepimo grotelės: Taip
 • Spalva: Juoda
 • Kepsninės svoris: 40
 • Pakuotės matmenys: AxPxG: 58 x 50 x 45 cm

Pasižymintis ypač funkcionalia kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ir dvigubu grotelių laikikliu, kuriame patogiai telpa riebalų surinkimo indas. Groteles galima pakelti arba nuleisti į kelis skirtingus aukščius, pasirenkant tinkamiausią lygį kepamam ar rūkomam patiekalui. Pasinaudojus papildomu laikikliu lengvai susideda picos kepimo sistema, kuri leidžia cirkuliuoti ypač dideliam oro srautui, taip išlaikant aukštą kepimo temperatūrą. Naujas grilius yra daug talpesnis dėl padidinto kupolo ir dar aplikos poveikiui, karščiui, smūgiams ir riebalams atsparios stiklo pluošto tarpinės.

Kamado Club - išskirtinė keraminė kepsninė, savo originaliu DiamondCut išorės dizainu, juoda spalva ir svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami Kamado Club JUNIOR Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Kamado Club JUNIOR - ne tik prabangi šašlykinė, kuriai reikia išleisti dar krūvą pinigų, kaip kokiai jaunai draugei, kuriai vis negana naujų batelių. Pirkdami Kamado Club JUNIOR kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 100 eurų – tai nerūdijančio plieno grotelės, 2 pusiniai karščio deflektoriai, papildomas laikiklis kepimo sistemai, lietaus uždangalas, pelenų žarsteklis ir žnyplės!

Dviejų krypčių viršutinė sklendė

Aukštos kokybės, dviejų krypčių, viršutinė sklendė, leidžia efektyviai kontroliuoti temperatūrą ir oro srautą. Pilnai atidarytos sklendės maksimaliai padidina oro srauto cirkuliaciją, taip ypatingai stipriai įkaitina anglis kepimams aukštose temperatūrose ant ketaus grotelių arba picų kepimui. Ši funkcija pasitarnaus norint atlikti savaiminį kepsninės vidaus valymą, kitaip vadinama, pirolizę. Kamado Club Junior viršutinė sklendė pagaminta iš korozijai atsparių medžiagų, todėl visuomet atrodys nepriekaištingai, net jei bus naudojama itin atšiauriomis sąlygomis - lyjant ir sningant.

Ugniadėžė

Ugniadėžė - itin svarbus Kamado Club Junior komponentas. Aukštos kokybės keraminė ugniadėžė atlaikys itin didelę kaitrą, todėl galėsite ruošti įvairius patiekalus nesibaimindami esamos temperatūros! Aktyviai naudojant kespninę (ypač komerciniais tikslais) atsiranda didelė ugniadėžės skilimo tikimybė. Ir tai nėra paslaptis, tačiau mūsų Kamado Club Junior ugniadėžė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl drąsiai galime teigti, jog tai kokybiška kespninės dalis. Kokybę atspindi mūsų suteikiama 2 metų garantija fiziniamas asmenims ir garantinių įsipareigojimų laikymasis. Juridniams asmenims, kurie naudos kepsninę komerciniais tikslais, ugniadėžei suteikiame net 1 metų garantiją!

Premium klasės kepsninės termometras

Atnaujintas, premium kokybės, originalus Kamado Club termometras itin tiksliai ir aiškiai rodo temperatūrą, esančią kepsninės viduje. Nuolat matysite, kokioje temperatūroje kepa arba rūkinama mėsa, vištiena, žuvis, daržovės ar kiti patiekalai.

Stiklo pluošto tarpinė

Kamado Club rūpinasi savo klientais ir jų kepsninėmis, todėl nori pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus. Vienas iš tokių - stiklo pluošto tarpinė Kamado Club Junior modelyje. Tai tarpinė, kuri pasižymi itin aukštos kokybės standartais. Karščiui atspari, nedegi ir atlaikanti iki 540 C temperatūrą tarpinė. Tarpinės sudedamojoje dalyje yra plieno, todėl ši tarpinė atspari mechaniniams pažeidimams bei maksimaliai sumažina oro nutekėjimą, o Jūsų kepsninė taps gerokai sandaresnė.

Jūsų 5 Kamado Club JUNIOR dovanos! Norite sužinoti, ką gausite pirkdami Kamado Club JUNIOR kepsninę? Žiūrėkite žemiau:

Kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ( Dovana Nr.1 )

 
Ypač funkcionali kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ir dvigubu grotelių laikikliu, kuriame patogiai telpa riebalų surinkimo indas. Groteles galima pakelti arba nuleisti į kelis skirtingus aukščius, pasirenkant tinkamiausią kepamam ar rūkomam patiekalui. Pasinaudojus papildomu laikikliu lengvai susideda picos kepimo sistemą, kuri leidžia cirkuliuoti ypač dideliam oro srautui, taip išlaikant aukštą kepimo temperatūrą. Karščio deflektoriai būtini kepant ilgiau nei 20 minučių, rūkant. Jie riboja tiesioginę kaitrą ir paskleidžia karštį cirkuliuoti ratu. Tada maistas kepa tolygiai, jo nereikia vartyti, vienodai apskrunda iš visų pusių. Kepant su deflektoriais (netiesioginėje kaitroje), rekomenduojama geriau pasirinkti ilgesnį kepimo laiką žemesnėje temperatūroje, taip patiekalas išsaugo saugiau skonio ir sultingumo.
 

Kepimo grotelės ( Dovana Nr.2 )

Aukštos kokybės nerūdinančio plieno grotelės! Mėgaukitės kepsniais, grill daržovėmis ar žuvimi su Kamado Club JUNIOR kepimo grotelėmis!
 

Kepsninės uždangalas ( Dovana Nr.3 )

Kokybiškas Kamado Club JUNIOR kepsninės uždangalas. Šio uždangalo pagalba galėsite apsaugoti kepsninę nuo išorinių neigiamų veiksnių.
 

Žnyplės grotelėms ( Dovana Nr.4 )

Patogios bei lengvos Kamado Club nerūdijančio plieno žnyplės grotelėms. Šių žnyplių dėka užtikrinsite saugų būdą nuimti įkaitusias groteles.
 

Pelenų žarsteklis ( Dovana Nr.5 )

 
Universalus Kamado Club JUNIOR pelenų žarsteklis palengvins Jūsų kepsninės priežiūrą. Žarsteklis skirtas pelenams išimti iš kepsninės.