Melasa Tandem Baits Winner Master Mix 500ml

Jauko priedas Melasa, į sudėtį įtraukti atraktoriai, kvapiosios medžiagos, medžiagos, skatinančios medžiagų apykaitą žuvies organizme, taip pat junginiai, skatinantys maisto vartojimą ir didinantys alkio jausmą.

Nauja prekė

3,70 €

Į krepšelį

Pageidavimai

 • Nemokamas pristatymas Lietuvoje užsisakius virš 99 Eur

 • Prekių pristatymas Lietuvoje per 2-3 D.D.

 • Pinigų gražinimo garantija

 • Prekių pirkimas nesiregistravus

 • Saugus pirkimas

 • Apie prekę

  Jauko priedas melasa Tandem Baits Winner Master Mix 500ml

  Melasa, kaip žvejybos priedas, šturmavo žvejybinę rinką jau seniai. Beveik kiekviena save gerbianti įmonė siūlo šį produktą. Kompanija "Tandem Baits" stengdamasi patenkinti žvejų lūkesčius nusprendė šiek tiek pralenkti konkurentus ir siūlo produktą, kurio kokybė kitiems yra nepasiekiama. "Tandem Baits" melasa buvo sukurta beveik steriliomis sąlygomis, esant aukščiausiems mikrobiologiniams parametrams, tokiomis sąlygomis, kurios užtikrintų nuolatinį gaminio kokybės pakartojamumą. Buvo išgautos pageidaujamos fizines savybes - nepaisant didelio tankio, produktą lengva užpilti, jis praturtintas „Winner Master Mix“ priedais, kurie daro didelę įtaką žuvų viliojimo funkcijoms. Į melasos sudėtį įtraukti atraktoriai, kvapiosios medžiagos, medžiagos, skatinančios medžiagų apykaitą žuvies organizme, taip pat junginiai, skatinantys maisto vartojimą ir didinantys alkio jausmą. Melasa yra tirštas skystis, kuris dera su vandeniu (lengvai skiedžiasi ir tirpsta jame), o kadangi naudojami natūraliūs konservantai, jie iki minimumo sumažina produkto sugedimo procesus.

  Melasos "Winner Master Mix“ naudojimas jauko mišinyje žymiai padidina jo efektyvumą, suteikdamas jaukui išskirtinai originalų ir optimalų skonį. Be to, melasa  yra puiki skonio ir aromatinių medžiagų skleidėja, ją ypač verta naudoti intensyvios  žvejybos vandens telkiniuose.

  Šių metų pasiūlyme yra  melasa, skirta atskiroms žuvų rūšims, taip pat skonio melasa, kuri leis jums sukurti savo firminio jauko kompozicijas.

  Plastmasiniame butelyje 500ml itin kokybiškos melasos.

  Išsirinkite prekes

  Kodas Spalva Jauko rūšis Talpa Skonis Kaina Kiekis
  11-0090 Tamsiai ruda Karšis 0,5L Karšiams dideliems 3,70 €

  11-0090 Tamsiai ruda Universalus 0,5L Natural (naturalus) 3,70 €